تگزاس پشت رول آن بازگشایی یک روز پس از توقف طرح به عنوان coronavirus موارد افزایش

فرماندار تگزاس گرگ ابوت صحبت می کند به مطبوعات پس از حضور مشاهده عمومی برای جورج فلوید در چشمه ستایش کلیسا در

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399

فرماندار تگزاس گرگ ابوت صحبت می کند به مطبوعات پس از حضور مشاهده عمومی برای جورج فلوید در چشمه ستایش کلیسا در هوستون تگزاس در ژوئن 8 سال 2020 است.

اندرو Caballero0-رینولدز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمعه اعلام کرد که او را به عقب برخی از دولت بازگشایی به عنوان coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش است.

"به من گفت: از شروع اگر مثبت نرخ افزایش بالای 10 درصد ایالت تگزاس را بیشتر اقدام به کاهش گسترش COVID-19," ابوت گفت: در آزادی مطبوعات. "در این زمان آن را روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله های زندان."

این سفارش شامل موارد زیر است:

  • تمام میله ها و موسسات مشابه که دریافت بیش از 51 درصد از ناخالص حاصل از فروش مشروبات الکلی هستند و نیاز به بستن در 12:00 بعد از ظهر جمعه. این کسب و کار باقی می ماند ممکن است برای تحویل و بایگانی اطلاعات از جمله نوشیدنی های الکلی به عنوان مجاز توسط تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون.
  • رستوران ها ممکن است باقی می ماند باز برای ناهار خوردن در سرویس اما در یک ظرفیت به بیش از 50 درصد از مجموع ذکر شده داخلی اشغال آغاز و تا روز دوشنبه.
  • قایق سواری و لوله کسب و کار ،
  • عمومی, گردهمایی بیش از 100 نفر باید تایید شده توسط دولت های محلی با برخی از استثنا.

ابوت منظور می آید تنها یک روز پس از او گفت که او قرار بود دولت بازگشایی طرح قابل تامل است. در روز پنج شنبه او دستور داد تمام مجوز بیمارستان در چهار استان ها که عبارتند از دولت بزرگترین شهرستانها — هوستون سن آنتونیو و دالاس و Austin — به تعویق انداختن روش انتخابی به منظور محافظت از بیمارستان ظرفیت برای Covid-19 بيمار.

"آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و تعطیل کردن کسب و کار" ابوت گفت: در انتشار پنج شنبه.

تگزاس گزارش 79 درصد افزایش هفتگی خود متوسط coronavirus موارد در روز پنج شنبه به طور متوسط 4,757 روزانه جدید موارد بر اساس یک تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

عامل دیگری است که به تماشای با دقت بستری شدن در بیمارستان است که می تواند نشان دهد که چگونه موارد شدید در منطقه. این داده ها می تواند تاخیر تعداد موارد جدید.

از روز شنبه متوسط روزانه تعداد بستری در تگزاس افزایش یافته است و نزدیک به 55 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از Covid پیگیری پروژه داده است.

تگزاس یکی از اولین متحده به سرعت بازگشایی اقتصاد آن اجازه می دهد میله, رستوران ها, خرده فروشان و ورزشگاه برای از سرگیری عملیات با کاهش ظرفیت در اوایل تا اواسط ماه مه. اما دولت پس از گزارش رکورد خوشه در بستری شدن در بیمارستان و روزانه موارد پس از روز یادبود.

ابوت قبلا هشدار داده است که "اقدامات اضافی می رویم لازم است" و دولت را به اتخاذ "اقدامات سخت تر" اگر روزانه coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود در نرخ فعلی به ماه جولای است.

روز سه شنبه او توصیه می شود ساکنان خانه بمانند مگر اینکه آنها را به سرمایه گذاری در خارج. او همواره خواسته تگزاسی به سایش پوشش صورت و به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش بیشتر Covid-19.

"پوشیدن ماسک به ما کمک خواهد کرد به نگه داشتن تگزاس باز به دلیل عدم اقدام به آهسته گسترش باعث خواهد شد Covid به گسترش و حتی بدتر از خطر زندگی مردم و در نهایت منجر به بسته شدن بیشتر کسب و کار" ابوت گفت: در اخبار جلسه دوشنبه.

بسیاری از موارد جدید از اواخر ماه مه بودند به احتمال زیاد با توجه به افرادی که نمی پیروی از توصیه های اجتماعی فاصله شیوه ابوت گفت: ژوئن 16. او افزود که در برخی از استان ها گزارش داده اند بالاتر مثبت نرخ ناشی از افراد زير 30 سال نشان می دهد ممکن است آنها را برای رفتن به "نوار-نوع تنظیمات" یا آلوده شدند در روز یادبود جشن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب