تنش بین کره شمالی و کره جنوبی به تشدید بیشتر پس از پیونگ یانگ بمباران مشترک دفتر تحلیلگران می گویند

یک صفحه نمایش اخبار گزارش نمایش یک انفجار در بین کره ای دفتر رابط در کره شمالی شهرستان مرزی کائسونگ در سئول ایستگاه در سئول کره جنوبی در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

SeongJoon Cho | بلومبرگ | گتی ایماژ

تنش بین دو کره ممکن است در ادامه به افزایش پس از یک مشترک دفتر رابط در حاشیه شهر دمیده شد تا تحلیلگران روز چهارشنبه گفت:.

“ما در حال رفتن به دیدن تدریجی افزایشی ramping تا از تنش” گفت: یونگ پاکستان یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز.

تخریب مفصل و رابط دفتر در روز سه شنبه پس از پیونگ یانگ گفت که قطع کردن یک خط با کره جنوبی و تهدید به رها کردن یک اینتر-کره ای نظامی است که با هدف کاهش مرز تنش است.

پاکستان هشدار داد غیر قابل پیش بینی ناپایدار بار جلو که جهان نمی دانم چه انگیزه پیونگ یانگ اخیر رفتار است.

کره جنوبی است در نظر گرفتن آخرین تحریک دروغ گفتن است. روز چهارشنبه گفت که اخیر کره شمالی انتقاد از ماه بود بی معنی است, به گزارش رویترز به نقل از یک سخنگوی ریاست جمهوری. سئول نیز دیگر قبول و غیر منطقی رفتار شمال خانه آبی این گزارش گفت:.

“به نظر می رسد که کره جنوبی نوسانی به عقب سخت … بنابراین ما در حال رفتن به دیدن اضافی مقابله حرکت از کره شمالی” پاکستان گفت: CNBC “و نشانه های آسیا.”

“این چیز جدیدی برای کره شمالی به تولید تنش در این راه” گفت: پاکستان توصیف پیونگ یانگ را تشدید روز چهارشنبه به عنوان “غیر کشنده اما بسیار چشمگیر عمل است.”

این لفاظی های خصمانه منجر به انفجار همچنین با ارسال یک “سیگنال روشن است که کره شمالی می خواهد به مجازات کره جنوبی برای آن جانبداری با آمریکا در تحریم و عدم توانایی خود را به ارائه یک نرم تر رئیس جمهور تهمت وقتی که می آید به (این) لغو تحریم ها” اضافه شده پاک است که SK-کره پایه صندلی در کره جنوبی تحصیل در موسسه بروکینگز و مرکز شرق آسیا گذاشت.

کره شمالی در حال فشرده سیاسی تحریم ها به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس dampens جهانی فعالیت های اقتصادی. پیونگ یانگ مهر و موم شده از مرزهای این کشور در اوایل شیوع و گفته بود که رسما وجود دارد هیچ مورد از coronavirus در کشور است.

از ملت جدا شده است و در تلاش رهایی در تحریم های بین المللی که بسیاری از آنها در محل به علت برنامه هسته ای آن.

در سال 2018 کیم ملاقات رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بالا مشخصات اجلاس سران در سنگاپور اما شده است وجود دارد کمی پیشرفت از. دومین دور از مذاکرات به پایان رسید به طور ناگهانی در ویتنامی سرمایه هانوی زمانی که هر دو طرف نمی توانند توافق بر سر رفع تحریم ها.

در اواخر سال گذشته رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد هشدار داد “تکان دهنده عمل است.” او گفت که همچنان در حال توسعه کشور بازدارنده هسته ای و معرفی سلاح های استراتژیک در آینده نزدیک.

“چه کیم رژیم می داند که بیشتر پرخاشگری به جای اعتراف و یا سازش در موضوع هسته ای ایران. بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن به برخی از اقدام تحریک آمیز گفت:” بروکینگز’ Pak.

در حالی که تمام کینه توزی در حال حاضر کارگردانی شده است در کره جنوبی در حال حاضر, از آن است اما “هدفی” برای کره شمالی از آمریکا پیونگ یانگ را “انسانی دشمن” گفت: Lee Sung Yoon, Kim کو-کره بنیاد استاد کره ای مطالعات در مدرسه فلچر در دانشگاه تافتز.

“هر گاه رهبر ایالات متحده به نظر می رسد ضعیف یا پریشان است که معمولا زمانی که کره شمالی می آید نوسانی” لی گفت: CNBC “Squawk Box آسیا” از دیرینه استراتژی است.

ایالات متحده در حال حاضر در تلاطم جابجایی coronavirus همه گیر و موجی از ضد نژادپرستی تظاهرات پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

“بنابراین من واقعا بر این باورند که کره شمالی منطقی — اگر شما خواهد شد — دلیل و انگیزه ای برای انجام کارهای دیوانه برای انجام آزمایشات سلاح و توسل به شاید حتی محدود اما کشنده حملات علیه کره جنوبی” لی گفت.

بنابراین بعد “زمانی که کره شمالی تغییر لحن لبخند بشاش و می گوید: “اجازه دهید بحث در’ شما ببینید دشمن همیشه طول می کشد طعمه” لی اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im