جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون ستاره در “شعار” آینده و جاسوسی فیلم نوشته شده و به کارگردانی کریستوفر نولان.

Warner Bros.

به نظر می رسد برادران وارنر نیست اعتماد به نفس است که سینما را تا و در حال اجرا و در تقاضا در ژوئیه 17.

روز جمعه استودیو عقب رانده کریستوفر نولان با ” درام “شعار” به جولای 31, جایگزینی آن با انتشار مجدد نولان در “آغاز” به افتخار فیلم 10th anniversary.

برادران وارنر نیز عقب رانده انتشار “Wonder Woman 1984” به 2 اکتبر. این فیلم قرار بود منتشر شده مرداد 14. با این حال به نظر می رسد این استودیو در حال گسترش است از آن فیلمهای منتشر شده که به تکه تکه, فروش.

هالیوود تا به حال انتظار می رود برای استفاده از “شعار” به عنوان یک محک برای تئاتر تقاضا و زنده ماندن مالی از فیلم در سینما در میان coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر که مسئولیت سقوط در “مولان” که در حال حاضر مجموعه ای برای جولای 24 انتشار.

برادران وارنر همچنین اعلام کرد که Godzilla vs. کنگ است که تحت فشار قرار دادند تا 21 مه 2021 و انتشار بدون عنوان ماتریکس فیلم به تعویق خواهد افتاد از 21 مه سال 2021 به مارس 1, 2022 پس از تولید تعطیل به دلیل شیوع کروناویروس.

حتی دیزنی مدیر عامل باب Chapek بود و به دنبال به سمت برادران وارنر فیلم برای راهنمایی در مورد نحوه مصرف کنندگان در پاسخ به کاهش ظرفیت تئاتر و افزایش اقدامات امنیتی مانند ماسک و افزایش بهداشت.

“هر چند برخی ممکن است فکر می کنم این زمین بسیار مخربی این دو هفته مقاومت مواجه و آنها را افزایش می دهد شانس خود را در موفقیت های به تاخیر انداختن انتشار برای زمانی که احتمالا بیشتر تئاتر باز خواهد بود و در نتیجه بیشتر در دسترس مخاطبان” کام اسکور ارشد رسانه های تحلیلگر پل Dergarabedian گفت. “این نشان می دهد WB و نولان باقی می ماند متعهد به تئاتر این تابستان.”

هنوز معلوم نیست اگر از علاقمندان به سینما در حال بازگشت به تئاتر در droves و یا اگر آنها را بریزد به آرامی در طول چند هفته و یا حتی ماه.

چند مورد از عمده تئاتر زنجیر بازگشایی پس از بسته شدن در اواسط ماه مارس. اکثر سینما که باز هستند در حال کوچکتر تئاتر زنجیر و مستقل از مکان های. این کسب و کار شده اند, نشان دادن فیلم های قدیمی تر و به حال banked در فیلم جدید ورود در اواسط ماه جولای.

در حالی که بیشتر از یک هفته در تقویم بدون فیلمهای جدید ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ از آن می تواند به شکستن بانک برای کوچکتر این زنجیر است.

در متی Baizer chief operating officer در Flix Brewhouse منطقه ای تئاتر زنجیره ای در میانه گفت که شرکت خود را می تواند اجرا پایدار برای حدود هشت هفته بدون هر گونه فیلم جدید مطالب. Flix Brewhouse شد زمان بازگشایی به “شعار” به انتشار. معلوم نیست اگر این فیلم شیفت در تاریخ تاثیر برنامه های این شرکت.

AMC, بزرگترین تئاتر زنجیره ای در جهان بود و بر اساس آن بازگشایی برنامه در انتشار “شعار” را به عنوان به خوبی.

اصلاح: ‘Wonder Woman 1984’ باز خواهد شد در اکتبر. 2. زودتر تیتر misstated تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو