Telangana ارائه می دهد کار, Rs 5 کرور کمک به همسر سرهنگ کشته در Ladakh

سرهنگ Santosh بابو چهار ساله و پسر, همسر در دلخراش آخرین مراسم مراسم (فایل)حیدرآباد: کشور باید با ارسال یک پیا

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399
Telangana Offers Job, Rs 5 Crore Aid To Wife Of Colonel Killed In Ladakh's Galwan Valley

سرهنگ Santosh بابو چهار ساله و پسر, همسر در دلخراش آخرین مراسم مراسم (فایل)

حیدرآباد:

کشور باید با ارسال یک پیام به نیروهای امنیتی حفاظت از مرزهای آن ایستاده بود با آنها Telangana وزیر K Chandrashekhar رائو گفت: در روز جمعه به او اعلام کرد برای جبران این خانواده ها از 20 سرباز کشته شده در هند و چین faceoff در Ladakh.

این Telangana دولت را به Rs 5 کرور روپیه به خانواده 39 ساله سرهنگ Bikkumalla Santosh ببو و lakh 10 تومان به هر خانواده از 19 سربازان دیگر که کشته شدند در ارتفاع بالا مرز درگیری با سربازان چینی در Ladakh را Galwan دره در دوشنبه شب گفت.

مرکز و دیگر دولت نیز باید به جلو برای حمایت از خانواده های این سربازان, آقای رائو گفت: نخست وزیر نارندرا مودی در طول مجازی همه حزب دیدار در مرز face-off, انتشار رسمی گفت.

این کشور باید حمایت از سربازان که در حال دفاع از آن در مرزها. ما باید حمایت از خانواده های سربازانی که کشته شدند در نتیجه ما باید در القای اعتماد به نفس (ذهن) سربازان و خانواده های آنان است. ما باید با ارسال یک پیام به تمام نیروهای دفاع که این کشور با آنها آقای رائو گفت.

علاوه بر جبران پولی از سرهنگ که متعلق به Telangana داده خواهد شد یک گروه-1 در دولت همراه با یک خانه طرح آزادی به نقل از وزیر عنوان کرد و گفت.

این 10 تومان لاخ امداد رسانی به 19 خانواده داده خواهد شد و از طریق وزیر دفاع آقای رائو اضافه شده است.

هر چند وجود محدودیت های مالی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس, همه دولت ها باید حداقل رساندن هزینه های دیگر خود را و گسترش پشتیبانی برای رفاه و آسایش سربازان شجاع.

سرهنگ Santosh ببو از فرماندهان از 16 بیهار هنگ کرده بود به رهبری سربازان در طول برخورد شدید با نیروهای در اولین حادثه مربوط به مرگ و میر پس از فاصله 45 سال سیگنالینگ عظیم تنش در پنج هفته مرز ایستادگی کردن در این منطقه حساس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن