تامیل نادو پلیس لرزش تا در میان خشم و انزجار بیش از پدر و پسر و میر در بازداشت

تامیل نادو دولت می گوید بقیه نقل و انتقالات 39 در همه معمول هستند (بازنمودی)

چنای:

افسران پلیس در سراسر تامیل نادو منتقل شده اند و چهار شهر جدید روسای پلیس در تکان عمده در دولت در وسط تحقیقات مربوط به مرگ در دوران بازداشت یک مرد و پسرش را دستگیر و برای نگه داشتن مغازه خود را باز بیش از مجاز در طول coronavirus مستند.

دستیار سرپرست پلیس D کومار و معاون سرپرست پلیس C Prathaban رو تحقیر اتهام تلاش برای جلوگیری از تحقیقات به مرگ Jeyaraj و پسرش Beniks در Santhankulam, Tuticorin شده اند منتقل شده است.

آنها قرار داده شده است در “اجباری صبر” به عنوان مدرس دادگاه عالی گفته شد توسط یک قاضی که آنها تلاش برای از خط خارج درخواست خود را به مرگ. اما آنها تازه پست در یک ممکن است تخلف از دادگاه احكام است. C Prathaban منتقل شده است به “ضد زمین گرفتن سلول خاص” و کومار خواهد بود ارسال شده در ممنوعیت اجرای بال.

Tuticorin رئیس پلیس آرون Balagopalan جایگزین شده بود روز گذشته توسط Jeyakumar.

دولت می گوید بقیه نقل و انتقالات – 39 در همه معمول هستند و انتظار می رود شد. “این روال انتقال و تبلیغات دیر شده است. بسیاری از افسران بازنشسته شده اند بیش از حد. این نقل و انتقالات نیست از Tuticorin محدوده در همه” یک افسر گفت NDTV.

چنای جدید پلیس کمیسر ماهش کومار Aggarwal. داش علی آناند سینها جدید است رئیس پلیس از Madurai, Dr J Loganathan شده است ارسال شده در Thiruchirapalli و G Karthikeyan است کمیسر پلیس از تیروپور.

این سو و ان را به اثر پس از یک روز از تحولات کلیدی در Tuticorin پدر و پسر از مرگ.

مدرس در انتخابات روز گذشته گفت: پلیس دخیل در مرگ و میر می تواند به اتهام قتل و دستور داد امنیت برای یک پاسبان که ثبت یک بیانیه به عنوان یک شاهد به Jeyaraj و Beniks بودن مورد ضرب و شتم تمام شب را در ایستگاه پلیس در Santhankulam با lathis (چوب).

دو تن از آنان بازداشت و در تاریخ 19 ژوئن برای نگه داشتن تلفن همراه خود را فروشگاه 15 دقیقه فراتر از مقررات منع رفت و آمد. پس از Jeyaraj شد دور گرفته شده توسط پلیس پسر خود را که به ایستگاه پلیس نیز بازداشت شده است.

این دو گفته می شود مورد ضرب و شتم و شکنجه و رنج زخم ها آنقدر شدید است که آنها کشته شده اند در 22 ژوئن در عرض چند ساعت از یکدیگر است.

هیچ فیلم دوربین مدار بسته از روز دو گفته می شود مورد ضرب و شتم. دادگاه گفته شد توسط قاضی که دوربین های امنیتی در ایستگاه پلیس برنامه ریزی شده به صورت خودکار حذف فیلم هر روز هر چند وجود دارد به اندازه کافی فضای ذخیره سازی در سیستم دیسک سخت.

این پاسبان که یک شاهد عینی گفت: قاضی که هر دو پدر و پسر بودند مورد ضرب و شتم با چوب از طریق شب آنقدر که از چوب و جداول در مجاورت بودند آغشته به خون.

وقتی بازپرس خواسته پلیس برای چوب خود را به عنوان شواهد یک پاسبان شروع به پریدن کرد بیش از یک دیوار ایستگاه پلیس و فرار کرد. یکی دیگر از پلیس معتقد به یکی از assaulters بگذار Maharajan ادعا باتوم او بود که در روستای مادری خود را. او بعد از تغییر بیانیه خود گفت: آن را در پلیس چهارم.

این Jeyaraj-Beniks مرگ و میر را باعث مبارزات انتخاباتی برای عدالت و علیه نیروهای پلیس درگیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im