تامیل نادو گسترش مستند تا 31 ماه مه کاهش محدودیت در 25 منطقه

Tamil Nadu Extends Lockdown Till May 31, Easing Of Curbs In 25 Districts

Coronavirus مستند: تامیل نادو می شود حالت دوم به گسترش مستند به مه 31

چنای:

تامیل نادو تمدید coronavirus مستند در دولت به مه 31. مدارس و کالج ها مکان های عبادت, سینما تئاتر و کافه ها در جنوب دولت که گزارش شده بیش از 10 ، 000 COVID-19 موارد تا کنون بسته باقی می ماند در طول این دوره است.

وجود دارد خواهد شد تسهیلات در مستند محدودیت برای 25 منطقه از جمله Coimbatore, Salem Trichy و Nilgiris. در میان چیزهای دیگر, سفر برای خدمات ضروری خواهد بود بدون اجازه e-عبور می کند.

اعلام این خبر از تامیل نادو می آید ساعت پس از ماهاراشترا بدترین آمار دولتی در این کشور نیز تمدید آن مستند به پایان ماه. ماهاراشترا گزارش شده نزدیک به یک سوم از هند coronavirus موارد; دولت عبور 30,000 مورد علامت در روز شنبه.

هفته گذشته تامیل نادو دولت اعلام کرد که عمده تسهیلات در مستند دستورالعمل که به اثر در دوشنبه, مه 11.

تسهیلات شامل فرمت ساعات کار از مستقل و همسایگی مغازه ها و اجازه دادن به موسسات خصوصی برای عملکرد با کاهش تعداد کارکنان در محل.

مغازه ها و موسسات خصوصی در خارج از ایالت چنای داده شد کمی بیشتر راه گریز. پمپ بنزین در دولت مرکزی و بزرگراه ها اجازه داده شد برای باز کردن 24×7 در حالی که کسانی که در شهرها و شهرستانها (از جمله چنای) اجازه داده شد برای باز کردن بین 6 صبح تا 8 بعد از ظهر.

در حالی که اعلام این تسهیلات دولت تصریح کرد که اجتماعی فاصله دستورالعمل باید به شدت به دنبال در تمام زمانها. به طور منظم ضد عفونی از مغازه ها و موسسات نیز باید صورت گیرد, دولت اضافه شده است.

تامیل نادو دولت در ماه گذشته اعلام کرد که “شدید مستند” پنج شهرستانها از جمله چنای برای سه-چهار روز در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

هند عبور کرده 90,000-علامت گذاری در تعدادی از coronavirus موارد پس از گزارش خود بزرگترین واحد-روز پرش با 4,987 موارد جدید در 24 ساعت گذشته اتحادیه وزارت بهداشت گفت: امروز. 2,872 مردم فوت کرده اند تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im