تامیل نادو و میر مقصر پلیس باعث خشم سیاسی ردیف

Tamil Nadu Deaths Blamed On Police Torture Trigger Outrage, Political Row

خانواده مدعی است که مردان نگه داشته بودند در ایستگاه پلیس تمام شب و شکنجه.

چنای:

مرگ یک پدر و پسر در بازداشت پلیس در تامیل نادو را Tuticorin زیر اتهامات شکنجه است گلوله برفی به عمده سیاسی ردیف و باعث شده خواستار اجرای قانون اصلاحات.

مخالفان DMK هدفمند دولت AIADMK دولت بیش از این حادثه آن را متهم به پلیس اجازه می دهد به “قانون را به دست خود” و اعلام آن را به lakh 25 تومان به خانواده دو مرد.

“ادعا وحشیانه حمله دو روز پیش توسط پلیس به یک نتیجه AIADMK دولت اجازه می دهد آنها را به قانون به دست خود در یک زمان زمانی که آنها برای اطمینان از ایمنی عمومی در مستند” DMK جمهور M K استالین در بیانیه ای گفت.

P Jayaraj و پسرش دهن دستگیر شدند برای نگه داشتن تلفن همراه خود را در فروشگاه Tuticorin باز فراتر از مجاز ساعت جمعه گذشته درگذشت در بیمارستان چهار روز بعد. بستگان ادعا که آنها به شدت کوبید در ستهنکولم ایستگاه پلیس توسط پرسنل پلیس.

آنها ادعا می کنند که وجود دارد آسیب به مقعد و دیگر داستان بگویید نشانه هایی از شکنجه در دو بدن مانند تافتز از مو کشیده از قفسه سینه و خواستار قتل اتهامات علیه پلیس درگیر است. دو مرد شده بود با اتهام جنایی ارعاب و بطور شفاهی سوء استفاده پلیس.

این حادثه باعث عظیم خشم در Tuticorin که در آن 13 نفر کشته در شلیک پلیس دو سال پیش در جریان تظاهرات در مقابل مس تال. مغازه ها بسته بودند در منطقه و سایر نقاط کشور در تظاهرات روز جمعه.

چهار پلیس از جمله دو زیر بازرسان معلق شده است و یک بازرس است benched توسط دولت. وزیر EK Palaniswami که کنترل اداره پلیس اسبق مرگ بود اما سکوت در ادعا ، او اعلام کرده است در مجموع تومان 20 lakh به عنوان جبران خسارت و کار برای خانواده است. این مورد گرفته شده توسط مادورای نیمکت از مدرس دادگاه عالی.

MK استالین رهبر مخالفان دولت در مجلس گفت: همه کسانی که مسئول این “بربریت” باید به سختی مجازات و حزب او حمایت تمام اقدام قانونی برای آن است. DMK MP Kanimozhi نیز نوشته شده به ملی کمیسیون حقوق بشر (NHRC) بیش از این حادثه.

کنگره رهبر راهول گاندی همچنین صحبت کردن در مورد حادثه روز جمعه condoling مرگ و میر و گفت: این یک تراژدی زمانی که محافظ “به نوبه خود به ستمگران”.

“خشونت پلیس است که در یک جنایت وحشتناک است. این یک تراژدی زمانی که محافظ ما به نوبه خود به ستمگران. من تسلیت من به خانواده قربانیان و درخواست تجدید نظر به دولت برای اطمینان از عدالت برای Jeyaraj و Fenix (sic)” او است.

بستگان دو معامله گران بود و در نهایت پذیرفته بدن در روز پنج شنبه ابراز امید آنها خواهد عدالت را دریافت کنید و پس از اطمینان داده شده توسط مقامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید