تامیل نادو عبور 1 لاخ-علامت ثبت 4,329 Coronavirus موارد در یک روز

Tamil Nadu Crosses 1 Lakh-Mark, Records 4,329 Coronavirus Cases In A Day

چنای را در مجموع عفونت رسیده 64,689 (فایل)

چنای:

تامیل نادو دوم بدترین coronavirus آمار دولت در این کشور روز جمعه با عبور از یک لاخ-علامت گذاری به عنوان 4,329 مردم آزمایش مثبت بسیار عفونی ویروس در یک روز. با علاوه بر این از 64 دولت تعداد مرگ بود در 1,385 دولت داده گفت:.

وجود دارد 1,02,721 مجموع موارد در دولت – از جمله مرگ و میر – که 58,378 افراد درمان شده است. روز جمعه 2,357 نفر ترخيص شده از بيمارستان ، تامیل نادو فعال موارد ایستاده در 42,955.

با شمارش از 64,689 موارد مثبت و 23,581 فعال موارد چنای حساب برای 62.9 درصد از Tamil Nadu در کل.

در Chennai, شش, شهری, خوشه های با تنگ و خانه ها در امتداد کوچه های باریک – حسابداری برای 26 لاخ مردم – ادامه برای اضافه کردن coronavirus اعداد. علاوه بر استفاده مشترک از توالت در خانه و یا توالت های عمومی خارج از حدود پانزده درصد از مردم در اینجا مقامات می گویند مخالف COVID-19 هنجارهای.

این ویروس در حال حاضر در حال گسترش به مناطق دیگر و همچنین با جمعیت شهری. 330 نفر تست مثبت امروز در مجاور چنگلپتو منطقه در نظر گرفتن آن شمارش به 6,139. در مادورای 287 آزمایش مثبت است.

در یک تجدید نظر در استراتژی دولت ramped تا تست پدیداری. روز جمعه 35,028 مردم رو تست شده و 12,70,720 افراد آزمایش شده در سراسر کشور تا کنون.

صدها نفر از تب و درمانگاه نیز در حال راه اندازی در سراسر کشور در تلاش برای جلب افراد مبتلا به تب و دیگر علائم کروناویروس غربالگری.

در حالی که Chennai و مادورای تحت کل مستند, اتوبوس, خدمات شده اند به حالت تعلیق در مناطق دیگر.

دولت را انکار می کند وجود دارد جامعه گسترش یافته است. با استناد به آن 56.8% بازیابی رای و 1.3 درصد مرگ و مير Dr Prabhdeep Kaur, عضو تیم پزشکی متخصص در تامیل نادو گفته بود: “وجود دارد بدون نیاز به وحشت بیش از سنبله. تشخیص زود هنگام این است که یک فرصت برای صرفه جویی در زندگی می کند”.

منابع در دولت می گویند با توجه به پیش بینی های دولت را لمس 2 لاخ-علامت گذاری به عنوان در ماه اوت است.

مخالفان DMK متهم دولت خوشنودی است. حکم AIADMK نیز جلب انتقاد از بخش عمومی و عجله برای باز کردن اقتصاد و سپس جمع و کورکورانه دنبال آن متحد BJP را در جدول زمانی.

در ماه مه دولت منصوب ارشد بوروکرات Dr J Radhakrishnan شناخته شده برای مدیریت بحران تخصص به عنوان وزیر بهداشت برای مقابله با این وضعیت است.

تامیل نادو است مجموعه ای برای باز کردن مراکز و صنایع در چندین بخش خارج چنای از 6 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de