تامیل نادو Coronavirus موارد بیش از دهلی نو می شود 3rd بدترین ضربه دولت

Breaking News: Tamil Nadu Coronavirus Cases More Than Delhi, Becomes 3rd Worst-Hit State
اخبار

تامیل نادو Coronavirus موارد بیش از دهلی نو می شود 3rd بدترین ضربه دولت

تامیل نادو تبدیل شده سوم بدترین coronavirus-آمار دولتی در این کشور بیش از دهلی نو پس از گزارش بیش از 7,200 موارد است. ماهاراشترا با بیش از 20,200 موارد و 779 مرگ و میر در صدر لیست به دنبال گجرات با حدود 7,800 موارد است. سرمایه های ملی با حدود 7000 موارد تضعیف شده به چهارمین نقطه.

بخش عمده ای از موارد گزارش شده از چنای که در آن سبزی و میوه در بازار عمده فروشی در Koyembedu اعلام شد کانون. بیش از 1500 موارد مثبت آن به ترتيب مربوط به بازار است.

از کل موارد در تامیل نادو 1,824 بیماران بهبود یافته اند و 44 نفر فوت کرده اند.

تامیل نادو اعلام کرده است عمده آرامش در مستند در غیر مهار مناطق. در حالی که در سراسر کشور دفاتر خصوصی و چای مغازه ها اجازه خواهد داشت برای باز کردن این تغییر بزرگ خواهد بود برای Chennai که در آن سخت مستند تحمیل شد در تاریخ 1 مه. کویمباتور و مادورای نیز قرار داده شده تحت محدودیت های مشابه به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در دولت ،

مغازه فروش اقلام ضروری میوه ها و سبزیجات در حال حاضر خواهد شد در پایتخت کشور از 6 صبح تا 7 بعد از ظهر. مستقل و neigbourhood مغازه ها باقی می ماند می تواند باز بین ساعت 10.30 صبح و 6 بعد از ظهر. موسسات خصوصی در این شهرستان می تواند کار با 33 درصد نیروی کار بین ساعت 10.30 صبح و 6 بعد از ظهر.

خارج چنای مغازه فروش اقلام ضروری مواد غذایی و میوه و سبزیجات می توانید نگه دارید شبیه زمانبندی — 6 صبح تا 7 بعد از ظهر. مستقل & neigbourhood مغازه ها می توانید برای باز کردن در ساعت 10 صبح و حمل تا 6 بعد از ظهر.

این اخبار در داستان است. جزئیات بیشتر به زودی اضافه خواهد شد. لطفا رفرش صفحه برای آخرین نسخه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im