تامیل نادو اجازه می دهد تا سالن به بازگشایی از امروز در میان Lockdown4

Tamil Nadu Allows Salons To Reopen In Rural Areas From Today Amid Lockdown4

سالن را به اطمینان حاصل شود 5-زمان ضد عفونی در تامیل نادو (فایل)

چنای:

تامیل نادو در روز دوشنبه پاک عرشه سالن به بازگشایی در دولت از امروز اما تنها در مناطق روستایی و در میان Lockdown4. این سالن را مجبور به رعایت دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل آرایشگران را مجبور به پوشیدن ماسک و حفظ بهداشت در تمام زمانها وزیر در بیانیه ای گفت.

“پس از پرستانه با توجه به مطالبات از آرایشگران من با توجه به سفارشات برای بازگشایی سالن از 19 مارس در مناطق دیگر بیشتر چنای پلیس محدودیت های دیگر شرکت های شهرداری و شهر Panchayats” رئیس وزیر Edappadi Palaniswami در بیانیه ای گفت.

دستورالعمل ها را نیز صادر شده است برای اطمینان اجتماعی فاصله و بهداشت در حال نگهداری در سالن. آرایشگران باید پوشیدن ماسک و دستکش دست. وجود دارد به پایبندی به اجتماعی فاصله. سالن صاحبان باید اطمینان مکرر دست شسته و 5-زمان ضد عفونی.

در حالی که برخی مایل به سفر فاصله های اضافی برای برش مو دیگران به نظر می رسید برای پیدا کردن دستورالعمل دشوار است برای تحمیل کنند. Chitra Ragulan ساکن چنای پرسید: “چگونه می توانید یک آرایشگر حفظ اجتماعی فاصله? با استفاده از باغ قیچی?”

اما زنان را به صبر به عنوان وزیر بیانیه نمی گویند هر چیزی در مورد سالنهای زیبایی.

در Chennai یک زن جوان که نمی خواهم نام برد و گفت: “تمام سالن در روستایی تامیل نادو باید تبدیل به دو جنس رخ میدهد موسسات به جای زنانی که در انتظار زمان برای استفاده از خدمات”.

اعلام نشده آورده بسیار تشویق به سالن های زنجیره ای در دولت نیز که صاحبان پرداخت مبالغ زیادی از پول به سمت حقوق کارکنان خود را بیش از دو ماه گذشته.

در سراسر کشور coronavirus مستند تمدید شده است یک سوم زمان تا مارس 31. ساعت مودی اعلام کرده بود این مستند در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش بسیار مسری coronavirus.

تامیل نادو گزارش شده بیش از 11,200 coronavirus موارد تا کنون با حداقل 78 مرگ و میر به عنوان کشور عبور 1 لاخ-علامت روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>