نگاهی به تور مجازی از دیوار بزرگ چین

بسیاری از ما هرگز این شانس را به پیاده روی روی دیوار چین در زندگی واقعی است. اما به لطف اخیر اسراف از تورهای مجازی ما می توانید آن را از صفحه اصلی. چین راهنمای در حال حاضر ارائه یک تور مجازی از دیوار بزرگ.

“چین به عنوان معروف ترین جاذبه های دیوار بزرگ چین ضروری است توقف در تمام چین تور” می نویسد آژانس مسافرتی. “معمولا در نظر گرفته شده در تعجبم که از جهان دیوار بزرگ دارای سابقه بیش از 2000 سال و امتداد بیش از 3000 مایل در سراسر چندین استان از شمال چین آن را یکی از قابل توجه ترین سازه های باستان بر روی این سیاره است.”

وب سایت نشان می دهد که سه بخش از دیوار که شما می توانید به عنوان 360 درجه تصاویر. یک نگاه خیره کننده در دیوار در فصل زمستان با برف پوشش مسیر و کوه های اطراف روشن از آنچه به نظر می رسد مانند صبح زود و نور است. دیگر نشان می دهد که برج مراقبت بالاتر از مسیر که در آن گردشگران دیگر در حال گرفتن یک استراحت از خود را افزایش. سوم یک بخش از دیوار بین Jinshanling و Simatai در شمال شرقی چین است.

چین راهنمای سازماندهی زندگی واقعی تورهای سراسر کشور است که می تواند نشانه برای یک تعطیلات یک بار همه گیر شده است. این نیز ارائه می دهد اطلاعات در مورد بخش های مختلف از دیوار بزرگ — که معروف ترین, شلوغ یا زیبا. آن را توصیه می کند Jinshanling بخش برای نمایش خیره کننده خود و کسانی که در Gubeikou و Jiankou برای کوهنورد با تجربه.

پیدا کردن دیوار بزرگ چین تور مجازی در چین, راهنمای سایت, اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو