نگاهی به تور مجازی از برخی از خیره کننده ترین کتابخانه ها در سراسر جهان

سکوت منحصر به فرد گرم و نرم و در عین حال اغلب قریب به اتفاق در اندازه و کتابخانه ها مکان های بسیار عالی هم به تمرکز بر روی کار و تحصیل و یا اجازه دهید ذهن خود را سرگردان در جای دیگر. اگر مثل من شما را دوست دارم بازدید از کتابخانه شما می دانم که آنها اغلب بیش از یک محل به خواندن کتاب.

بزرگ کتابخانه ها اغلب واقع در ساختمان در هر بیت به عنوان قابل توجه به عنوان ادبیات آنها را نگه دارید. تنظیم و داستان از کتابخانه ساختمان اغلب بگویید یک داستان تمام خود را. متاسفانه, آن است که آسان نیست برای رسیدن به یک کتابخانه در حال حاضر. بنابراین به جای چرا در یکی از این تورهای مجازی از برخی از جهان دیدنی ترین کتابخانه ها.

پس از باز کردن در سال 2011 جو و Rika Mansueto کتابخانه در دانشگاه شیکاگو تبدیل شده است شناخته شده در میان معماری برای طرفداران دیدنی بیضوی گنبد شیشه ای است که تحت پوشش آن 180 صندلی اتاق مطالعه. این نیز قابل توجه به صورت خودکار کتاب بازیابی سیستم است که اجازه می دهد تا خوانندگان برای دسترسی به هر کتاب در کتابخانه در عرض چند دقیقه. این ویدئو 360 درجه تور را قادر می سازد شما را به اطراف نگاه کنید این شاهکار معماری مدرن در اوقات فراغت خود.

کتابخانه عمومی نیویورک

شاخه اصلی کتابخانه عمومی نیویورک واقع در خیابان پنجم منهتن یکی از ترین در جهان چشمگیر کتابخانه های عمومی ، پوشا دو بلوک و چادری در ورمونت, سنگ مرمر, این کتابخانه شامل بیش از 2.5 میلیون جلد کتاب—و آن را یکی از بزرگترین مجموعه از کلمه نوشته شده در هر نقطه بر روی این سیاره است. این تور تصویری, توسط, Architectural Digest, ارائه می دهد واقعا جذاب نگاهی به تاریخچه و نماد پشت این یاد ماندنی کتابخانه های عمومی ساختمان.

Seattle Public Library

سیاتل کتابخانه های عمومی سیستم کتابخانه مرکزی یک مثال بسیار زیبا از اینده معماری. ساخته شده در اطراف مفهوم بودن یک کتابخانه برای عصر دیجیتال کتابخانه شناور داخلی سیستم عامل هستند احاطه شده توسط یک فلز و شیشه بیرونی که enwraps ساختمان مانند یک شبکه مجازی. این 360 تور یک راه بسیار خوبی برای چک کردن یک ساختمان است که احساس می کند بیشتر شبیه یک فیلم علمی تخیلی ایستگاه فضایی از یک کتابخانه.

تورنتو کتابخانه های عمومی

تورنتو کتابخانه های عمومی سیستم جهان گسترده ترین محله کتابخانه سیستم. این شهرستان در کتابخانه مرجع در خیابان یانگ نشسته در درون این سیستم و بزرگترین مرجع کتابخانه در کانادا. Unimposing از خارج از کتابخانه را به طور طبیعی روشن داخلی گسترده است و به نظر می رسد تقریبا مانند یک امروزی کلیسای جامع. این 360 تصویری تور یک راه عالی برای تجربه این کتابخانه برای خودتان. همین حالا شرلوک هلمز اتاق!

طرفداران هری پاتر فیلم را تشخیص دهد Bodleian Library در دانشگاه آکسفورد. این باستان و فوق العاده طبقه کتابخانه به عنوان کتابخانه هاگوارتز در فیلم, و آن را آسان ببینید که چرا. با سابقه قدمت آن به قرن 16 Bodleian library به نظر می رسد مانند چیزی است که مستقیما از J. K Rowling تخیل. آن را نیز در منزل خود به بسیاری از کتاب های نادر از جمله اولین برگ بازی نوشته شده توسط ویلیام شکسپیر است. این 360 تصویری تور اجازه می دهد تا شما را به تجربه این ساختمان منحصر به فرد از خانه خود را در حالی که هدایت آکسفورد کتابدار Vannessa Corrick.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de