نگاهی به زیرچشمی نگاه کردن در داخل جین آستن خانه سابق در حمام, انگلستان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما با داشتن یک زمان سخت به نوشتن رمان خود را وجود دارد راه های بسیاری برای دریافت آن آب خلاق ، شما می توانید به عنوان مثال شرکت در یک کلاس برای پیاده روی بروید و یا در آن خواب. اگر همه چیز با شکست مواجه, همیشه وجود دارد تبدیل به یک نویسنده مشهور را به خانه خود را بسیار خود را خصوصی نویسنده کابین.

جین آستن سابق خانه و خانواده است و یک خانه شما می توانید اجاره در Airbnb. این ملک که در آن آستن اقامت در از سال 1801 به 1805 واقع در شهرستان حمام در انگلستان است که در آن او شروع به نوشتن او را رها رمان “The Watsons.” مدرن فضایی که قبلا به عنوان”آستن خانواده های شربت خانه و گاوصندوق—محل که در آن جین را ساخته اند و چای و صبحانه برای خانواده اش در حالی که به دنبال از پنجره بر روی حیاط” میزبان می نویسد.

این خانه دارای دو اتاق خواب, tastefully تزئین شده با هر دو هنر مدرن و مبلمان عتیقه. این شهر همچنین دارای یک تازه refitted حمام لوکس, یک, محل غذاخوری, آشپزخانه کامل, کامل با کولر شراب و دستگاه اسپرسو یک اتاق نشیمن و یک مطالعه (احتمالا جایی که آستن رو نوشتن انجام می شود).

اگر چه ساختار قدمت آن به قرن 17 آن را با دقت در ازدواج و داشتن امکانات مدرن از جمله تهویه مطبوع, WiFi و Netflix بکشد در حالی که حفظ آن جذابیت قدیمی جهان. این فهرست آمده است: “دیوارهای آب کیر با آثار هنری و کنار گذاشتهشدن سرریز با کنجکاو اشیاء. روستایی کف سنگ منجر به یک حیاط است که به نظر می رسد به دور از جهان مدرن است.”

ماکسول ملک را میزبان می افزاید که از آن شده است “مبله با مبلمان عتیقه که برخی از آنها شده است در خانواده ما برای نسل ما با ارائه منحصر به فرد و معتبر تکه از تاریخ است.”

فراموش نکنید که برای گرفتن در مناظر و صداها را از داخل حمام, که در خدمت به عنوان الهام بخش برای دو نفر از آستن رمان “Northanger Abbey” و “اجبار.” در خانه نشسته است در یک مرکزی اما مکان آرام, پس از آن آسان است برای رفتن به یک رستوران و یا میخانه و همچنین بازدید از Holburne موزه و سیدنی باغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im