سوئد در حال برگزاری مجازی حوادث بنابراین شما می توانید جشن نیمه تابستان از خانه

بسیاری از نیمه تابستان حوادث در سراسر جهان لغو شده است اما این توقف سوئد از های این جشن تقریبا. بازدید سوئد در حال برگزاری یک سری از حوادث آنلاین برای هر کس قادر خواهد بود به استقبال فصل تابستان در اسکاندیناوی مد.

در جمعه, ژوئن 19, سوئد محلی خواهد بود های سالانه خود را نیمه تابستان سنت با هر کسی که مایل به شرکت از طریق livestreams on Facebook. تماشاچیان را به یک نگاه اجمالی به حوادث اتفاق می افتد در جوامع محلی در سراسر سوئد از Skåne در جنوب به سوئدی لاپلند در شمال.

حوادث شروع به روشن و در اوایل سوئد شش ساعت پیش از Eastern Daylight Time. با شروع در 5 p. m. EDT وجود خواهد داشت یک گل-تاج گل ساخت کلاس در Skåne پس از یک تابستان ناهار مشاهده در غرب سوئد در 7 p. m. EDT.

این حوادث همچنان در 9 a. m. EDT با رقص در اطراف سنتی تابستان قطب در دالارنا و بعد از آن در 1 p. m. EDT است flower picking (بیشتر گل فعالیت های merrier!) به دنبال یک شب شیب در Roslagen. تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم روز را جشن قرار دادن در 6 p. m. EDT با شاهد خورشید نیمه شب و اسکی در Swedish Lapland.

پاداش اضافه شده برای کسانی که واقع در شهر نیویورک: دیدار سوئد همکاری با مورگان+Grand گل به ارائه رایگان تابستان گل تاج گل کیت در اول بیا اول خدمت اساس در منهتن (جزئیات بیشتر به آمده در مورگان+Grand گل را Instagram). علاوه بر این, سوئدی رستوران Aquavit و کرون آشپز مارکوس Samuelsson است eatery Red Rooster خواهد شد که تابستان سبدهای پر از خوشمزه کالا در دسترس برای سفارش. بازدید های فردی خود را به وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

به عنوان بعد از جشن تساوی نزدیکتر نگه داشتن چک کردن بازدید سوئد Facebook صفحه برای به روز رسانی بیشتر و لحن در برای جشن خود را. و اگر شما در حال حاضر یکی می آیند پوشیدن خود را گل تاج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im