Swarms از بیابان ملخ رسیدن به دهلی حومه پس از Gurugram

عظیم swarms از بیابان ملخ دیده می شود در مکان های مختلف در گورگان و دهلی نو است.

برجسته

  • هزاران نفر از ملخ دیده می شد پوشش آسمان در نزدیکی اینترنتی هاب منطقه
  • این هاریانا دولت صادر کرده است یک هشدار
  • ساکنان خواسته شد به نگه داشتن خانه خود ویندوز بسته میان ملخ حمله

Gurugram:

Swarms از محصول از بین بردن بیابان ملخ رسیده اند حومه دهلی نو پس از ورود Gurugram این صبح است. چندین فیلم به ضرب گلوله توسط ساکنان Gurugram شهر و روستاها در این منطقه نشان می دهد صبح عظیم خوشه ملخ پرواز در.

هزاران نفر از ملخ دیده می شد پوشش آسمان در نزدیکی سایبر Hub منطقه Gurugram. به طور مشابه ویدئوها از دهلی Chhatrapur نشان داد swarms از ملخ پرواز در.

این هاریانا دولت صادر کرده است یک هشدار پس از ملخ وارد روری و Gurugram مناطق با مقامات گفت که همه اقدامات لازم صورت گرفته شده است از جمله استقرار تراکتور نصب شده پاشش امکانات به گزارش خبرگزاری PTI.

دهلی وزیر محیط زیست Gopal رای به نام یک جلسه اضطراری برای بحث در مورد وضعیت زیر ملخ حمله کرده اند Gurugram. وزیر همچنین به دولت به هشدار یک مقام گفت.

دولت دهلی نو در یک مشورتی خواسته مردم را به نگه داشتن ویندوز خود را بسته و در صورت امکان پوشش گیاهان در خانه با ورق های پلاستیکی. آن خواسته ساکنان به درخواست حشره کش مانند melathion یا chloropyriphos در شب پس از ملخ نمی پرواز پس از غروب آفتاب.

“طبق اطلاعاتی که ما در حال گرفتن swarms از ملخ به رهبری نسبت پلول (در هاریانا). اما یک بخش کوچک وارد Jasola و Bhati (در دهلی مرز). دستوری که صادر شده است به ضرب و شتم dhols و درام است. این یک راه برای وارد کردن آنها… دولت به موضوع مشاوره در این” آقای Rai گفت: پس از این نشست است.

منطقه دادستانی جنوب غرب و جنوب غرب منطقه در دهلی نو خواسته شده است که روز پنجشنبه روی داد. دولت از نویدا در اوتار پرادش که همسایگان دهلی نو صادر کرده است مشابه مشورتی.

Gurugram ساکنان شد شب گذشته خواسته خود را به نگه دارید پنجره های بسته به عنوان اقدام احتیاطی در مقابل حمله ملخ توسط دولت شهرستان به عنوان یک ازدحام بود اندیش در مجاور منطقه.

دولت خواسته است تا ساکنان را clanging, صداهای ضرب و شتم توسط ظروف به بخش حشرات ،

“ازدحام ملخ آغاز شده و حدود 11:00am می باشد. ما بلافاصله بسته در و پنجره و جامعه و دولت آغاز شده bellowing مزاحم نصب شده بر روی ساختمان ها برای راندن حشرات می گوید:” ریتا Sharma ساکن بورلی پارک 2 میلی گرم در جاده در Gurugram.

“کشاورزان نیز باید در حفظ و پمپ های خود را (به صورت اسپری حشره کش) آماده به طوری که آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد زمانی که مورد نیاز ،” Gurugram دولت گفته بود.

دولت خواسته است تا کارکنان از بخش کشاورزی به گسترش آگاهی در ملخ در روستاها.

دهلی کنترل ترافیک هوایی کارگردانی کرده است خلبانان تمام شرکت های هواپیمایی به اقدامات احتیاطی لازم در طول فرود و برخاست هواپیما در نظر ملخ swarms دیده می شود در نزدیکی فرودگاه در مناطق همراه Gurugram-دورکا بزرگراه به گزارش خبرگزاری ANI.

عظیم swarms از بیابان ملخ شده اند از بین بردن محصولات کشاورزی در بسیاری از نقاط غربی و مرکزی هند اسپیرینگ به ماهاراشترا اوتار پرادش و پنجاب در حال حاضر پس از راجستان و گجرات, Madhya Pradesh و هاریانا.

دولت مرکزی تعیین کرده است تا 11 اتاق کنترل برای هماهنگ کردن پاسخ.

ماه گذشته هاریانا دبیر کل Keshni آناند Arora تا به حال به کارگردانی بخش کشاورزی و دولت های منطقه را به تمام اقدامات احتیاطی لازم در پیشبرد برای مقابله با هر گونه حمله احتمالی از ملخ swarms در دولت است.

ملخ فرم swarms در آفریقا و پرواز از ایران و پاکستان به هند است. آنها شناخته شده است به یک اشتها. آنها به خوردن گیاهان و می تواند خراب عظیم خسارت به محصولات زراعی در روز اگر بردارید.

(با ورودی از سازمان)