Sushant Singh Rajput سطل فهرست 50 رویاهای مستند در توییت خود

Sushant Singh Rajput's Bucket List Of 50 Dreams, Documented In His Tweets

یک فایل عکس از Sushant Singh Rajput. (حسن نیت ارائه میدهد sushantsinghrajput)

برجسته

  • Sushant Singh Rajput مرده پیدا شد در بمبئی صفحه اصلی
  • مرگ او در سن 34
  • بازیگر سرپرستی یک سطل لیست از رویاهای خود را در توییتر

دهلی نو:

بالیوود بازیگر Sushant Singh Rajput, 34, که مرده در بمبئی خانه در روز یکشنبه تا به حال تا حد زیادی شده است رسانه های اجتماعی دور است. اگر یک چیز وجود دارد که در اواخر بازیگر مستند و خاموش در رسانه های اجتماعی پست آن را “فهرست سطل 50 رویاها” – توییتر سری که در حال حاضر در خدمت به عنوان یک یادآوری از این بازیگر ماندگار جاه طلبی. در 2019, Sushant Singh Rajput سرپرستی یک لیست از بزرگترین رویاهای که او می خواست برای به انجام رساندن. آقای Rajput لیست رویاهای محدوده آموزش برای مرد آهنین مسابقات سه گانه, به بازی در یک مسابقه کریکت چپ دست. برخی از آنها را منعکس عشق او به جهان هستی است. این Kai Po Che! بازیگر می خواستم برای یادگیری کد مورس آرزو برای کمک به کودکان می خواستم برای یادگیری در مورد فضا و خواب از بازی تنیس با یک قهرمان توپ تنیس است. خود را به لیست همچنین شامل انجام یک چهار clap فشار بالا. پس از این بازیگر مرگ در یکشنبه توییتر در بر داشت یک راه برای به یاد داشته باشید Sushant Singh Rajput و رویاهای بزرگ.

نگاهی به توییت در اینجا:

برخی مربوط به سودای سفر به خارج و دیگران در مورد اهداف بشردوستانه Sushant Singh Rajput فهرست سطل حال بسیاری از رویاهای. کاشت 1000 درخت مراقبه در کایلاش آموزش گیتار و سفر را از طریق اروپا با قطار شدند و فقط تعداد کمی از آنها.

در بعد از ظهر یکشنبه بازیگر تیم مشترک بیانیه ای به نمایندگی از خانواده اش. “این درد, با ما به اشتراک بگذارید که Sushant Singh Rajput است که دیگر با ما. ما درخواست طرفداران خود را به نگه داشتن او را در افکار خود و زندگی خود را جشن می گیرند و کار خود را مانند آنها تا کنون انجام داده اند. ما درخواست رسانه ها برای کمک به ما در حفظ حریم خصوصی در این لحظه از غم و اندوه” خوانده شده گزیده ای از بیانیه است.

به گزارش خبرگزاری PTI, بدون خودکشی توجه داشته باشید پیدا شد و تحقیقات در حال انجام است. “او خودکشی کرده در محل اقامت خود در Bandra. تیم ما وجود دارد” Manoj شارما اضافی کمیسر پلیس منطقه غرب گفت: PTI.

پس از او ستاره گیری عملکرد به عنوان سرب در نشان دادن Pavitra RishtaSushant Singh Rajput ساخته شده و اولین فیلم خود را در سال 2013 را Kai Po Che! او چشمگیر, فیلم شناسی شامل Kedarnath, MS Dhoni: The Untold Story, Raabta و Detective Byomkesh Bakshy! آقای Rajput گذشته دیده می شد در سال 2019 را رانندگی کنید و تا به حال یک فیلم به نام Dil Bechara آماده برای انتشار قبل از coronavirus مستند رسید.

(اگر شما نیاز به حمایت و یا کسی را می شناسید که می کند لطفا به نزدیکترین سلامت روان متخصص.) کمک: AASRA: 91-22-27546669 (24 ساعت) Sneha بنیاد: 91-44-24640050 (24 ساعت) Vandrevala پایه و اساس سلامت روان: 1860-2662-345 و 1800-2333-330 (24 ساعت) iCall: 022-25521111 (در دسترس از دوشنبه تا پنج شنبه: 8:00 صبح تا 10:00بعد از ظهر) اتصال NGO: 18002094353 (در دسترس از 12 pm – 8 pm)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im