Supreme Court Refuses To Put On Hold Delhi Central Vista Project

مرکزی ویستا پروژه در دهلی نو به دنبال ایجاد یک پارلمان جدید در Lutyens’ منطقه

دهلی نو:

دیوان عالی کشور امروز کاهش یافته است به ماندن مرکزی ویستا پروژه هزینه 20 ، 000 تومان کرور روپیه است که به دنبال ساخت یک پارلمان جدید و دولت مرکزی دفاتر در Lutyens’ در منطقه مرکزی دهلی نو است.

“یک درخواست مشابه را در برابر این پروژه در حال بررسی در دادگاه. در طول COVID-19 وضعیت هیچ کس در حال رفتن به انجام هر کاری وجود دارد و نه ضرورت” رئیس دادگستری هند SA Bobde گفت.

درخواست Rajeev Suri در حال حاضر ثبت یک دادخواست علیه این پروژه است و در حال بررسی در دادگاه بالا.

“مشابه درخواست در حال بررسی است و وجود دارد بدون نیاز به کپی آن را” رئیس دادگستری گفت او می تواند اصلاح دادخواست.

این طومار به چالش استفاده از زمین مرکزی ویستا پروژه. این ادعا در پروژه پوشش 86 هکتار در Lutyens’ منطقه “عجول و بی پروا حرکت” و محروم کردن مردم با بهره گیری باز و فضاهای سبز.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای دولت گفت: “مجلس در حال احداث است… چرا باید هر کسی هر گونه ایراد چیست؟”

دو قاضی نیمکت رئیس دادگستری هند و عدالت Aniruddha بوز شنیده دادخواست از طریق ویدئو کنفرانس.

وجود خواهد داشت بدون تغییرات خارجی به یاد Raisina تپه مجتمع و ساختمان پارلمان و دولت گفت: در ماه اکتبر سال گذشته پس از آن اهدا مشاوره قرارداد به گجرات مبتنی بر عبور و طراحی و برنامه ریزی و مدیریت برای بازسازی این مشخصات بالا منطقه در قلب سرمایه های ملی.

“هیچ سوال وجود دارد تغییر نمای بیرونی مجلس شورای اسلامی. در حال حاضر ساختمان پارلمان این کشور کافی نیست به خانه تعدادی از اعضای پارلمان. برخی از نمایندگان مجلس ندارد و جایی برای نشستن وجود دارد و احتقان” مسکن و امور شهری وزارت Hardeep سینگ پوری گفت: NDTV در اکتبر 2019.

کار در مرکزی, ویستا – منطقه بین دروازه هند و Rashtrapati Bhavan – تکمیل خواهد شد در ماه نوامبر سال 2021 جدید ساختمان پارلمان در ماه مارس سال 2022 و مشترک دبیرخانه مرکزی در ماه مارس سال 2024 با توجه به دولت است. این طرح آماده شده است نگه داشتن در ذهن هند 75 روز استقلال در سال 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو