دیوان برگ مصرف کننده تنظیم کننده ایستاده اما پشت رئیس جمهور را توانایی به آتش مدیر

دیوان عالی کشور در حکم روز شنبه مجاز مصرف کننده حمایت مالی اداره به ادامه عامل اما گفت که مدیر consumer watchdog می تواند توسط رئیس جمهور ایالات متحده “در خواهد شد.”

این تصمیم نوشته شده توسط قاضی جان رابرتز با موافقت کالیفرنیا بر اساس قانون شرکت استدلال که CFPB رهبری توسط تنها مدیر که متحرک بود “تنها به علت” نقض تفکیک قوا قانون تحت قانون اساسی ایالات متحده.

این 5-4 حاکم در افغانستان تصمیم گیری توسط یک دادگاه منطقه ای فدرال و دادگاه تجدید نظر آن را رد کرده بود شرکت حقوقی استدلال است.

“آژانس ممکن است … همچنان به کار گیرند اما آن مدیر در تصمیم گیری ما باید قابل حمل توسط رئیس جمهور در خواهد شد” رابرتز نوشت: در اکثر تصمیم گیری که در آن او پیوست دادگاه چهار نفر دیگر محافظه کار قضات.

عدالت النا کاگان در مخالفت با سه لیبرال همکاران نوشت که اکثریت موفق به احترام مناسب نقش دیوان عالی کشور در اجازه دادن به دو شاخه سیاسی از دولت و کنگره و ریاست جمهوری به تصمیم می گیرید که چگونه به ساختار اجرایی دولت است.

یک افسر پلیس در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده 6 آوریل سال 2020 در واشنگتن, DC.

الکس ونگ | گتی ایماژ

“امروز تصمیم دستمال مرطوب از یک ویژگی است که آژانس سازندگان آن فکر اساسی برای ماموریت آن — اندازه گیری استقلال از فشار سیاسی,” کاگان نوشت.

اما از سوی دیگر ، الیزابت وارن از ماساچوست از حزب دموکرات که در اولین پیش بینی از CFPB به عنوان استاد در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد در یک صدای جیر جیر در پاسخ به این حکم نوشت: “اجازه دهید از دست دادن بینایی از تصویر بزرگتر: پس از سال ها از صنعت حملات و مذاکره یک محافظه کار دیوان عالی کشور به رسمیت شناخته شده که همه ما چه می دانست از: @CFPB خود و قانون است که آن را ایجاد کرده است که قانون اساسی”

“این CFPB است که در اینجا به ماندن” وارن اضافه شده است.

این CFPB که توسط کنگره تاسیس شد تحت ریاست جمهوری باراک اوباما در پی بحران مالی 2008 و نظارت بر مصرف بازارهای مالی مانند کارت های اعتباری و وام های مسکن است.

آن را بازگشت و نزدیک به 12 میلیارد دلار به مصرف کنندگان از طریق 2017, قبل تا حد زیادی محدود کردن اجرای اقدامات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این اداره در قانون اساسی به چالش کشیده شد در مورد تصمیم روز دوشنبه توسط شرکت Seila قانون است که ادعا شده که CFPB مدیر حفاظت از اخراج توسط ریاست جمهوری غیر قانونی.

این شرکت فراهم می کند که بدهی مربوط به خدمات حقوقی به مشتریان بود مبارزه مدنی تقاضا برای اطلاعات و اسناد از CFPB مربوط به شرکت و شیوه های.

سال 2010 قانون ایجاد دفتر مدیر منصوب شده است برای یک دوره پنج ساله و تنها ممکن است برای حذف “ناکارآمدی غفلت از وظیفه و یا تخلفات در دفتر.”

در اکثر تصمیم رابرتز با اشاره به رهبری ساختار CFPB “هیچ جای پایی در تاریخ یا سنت” و کنگره داده است حفاظت از حذف به اصل افسران سازمان فقط در چهار “نمونه های جدا شده.”

کسانی که برای حسابرسی از این ارز فقط برای یک دوره یک ساله در طول جنگ داخلی دفتر ویژه مشاور مدیر اداره تامین اجتماعی و مدیر مالی مسکن فدرال آژانس است.”

“گذشته از یک سال و تصویری بر روی صفحه رادار به صورت حسابرسی ارز این نمونه های مدرن و رقابت; و آنها را شامل نمی شود قانونی و یا اجرای قدرت قابل مقایسه با اعمال توسط CFPB,” رابرتز نوشت.

او اضافه کرد که “CFPB تک مدیر پیکربندی نیز ناسازگار با ساختار قانون اساسی که — با تنها استثنا از ریاست جمهوری — وسواس جلوگیری از تمرکز قدرت در دست هر فرد است.”

کاگان در مخالفت در زمان هدف در این استدلال توسط اکثریت است که این قانون که که CFPB مدیر نمی تواند حذف شود مگر به علت نقض تفکیک قوا قانون است.

“چه اساسی می گویند در مورد جدایی ofpowers — و به خصوص در مورد رئیس جمهور حذف قدرت ؟ (Spoiler alert: در مورد دومی هیچ چیز در همه.),” کاگان نوشت.

“هیچ جا نیست متن می گویند هر چیزی در مورد رئیس جمهور قدرت برای حذف تابع مقامات در خواهد شد” کاگان نوشت.

جرمی Funk سخنگوی consumer watchdog گروه متفقین, پیشرفت در تهیه بیانیه ای گفت: “رابرتز-led شرکت های بزرگ دادگاه اعتصاب دوباره قابل پیش بینی جانبداری با صنعت گروه هایی که تبر به سخت کار کردن در برابر CFPB یا مالی انگیزه در دیدن این سازمان تضعیف شده است.”

“این CFPB استقلال چیزی است که اجازه آن را به یک قدرتمند و موثر برای حمایت از مصرف کنندگان در گذشته اما دادگاه عالی حکم داد که آژانس به جای آن باید به هدایت سیاسی هوی و هوس از رئیس جمهور” فانک گفت.

این مورد به طور رسمی شناخته شده به عنوان Seila قانون v. مصرف کننده حمایت مالی دفتر شماره 19-7.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de