رشته مهاجران و دانشجویان و گردشگران می توانند به خانه در طول مستند

Stranded Migrants, Students, Tourists Can Go Home During Lockdown

در میان رشته کسانی که بدون علامت خواهد بود و مجاز به ادامه. (فایل)

دهلی نو: مهاجر کارگران و دانشجویان و زائران و یا گردشگران که علائم کروناویروس می تواند بازگشت به خانه خود آمریکا در حال حاضر این مرکز است گفت: صدور مجموعه ای از دستورالعمل های نزدیک به پنج هفته پس از مستند اعلام شد, ترک هزاران نفر رشته در سراسر کشور است. منظور می آید یک روز پس از مرکز خواسته شد تا پاسخ به موضوع توسط دیوان عالی کشور بود که با شنیدن مجموعه ای از دادخواست درخواست که مهاجران که COVID-19 بود اجازه رفتن به خانه. مرکز مستند دستورالعمل — که خواسته های مورد نیاز متحده برای متوقف کردن جنبش از جنبش مهاجران در سراسر مرزهای شده اند سوال های دولت مانند بحار و Jharkhand پس از آن به ترخیص کالا از گمرک به اوتار پرادش در هفته گذشته به حرکت خود کارگران سرگردان در هاریانا.

در اینجا 10 و تحولات در این coronavirus داستان:

  1. در آن سفارش وزارت خانه خواسته متحده برای تعیین گرهای بدن و تدوین پروتکل برای مهاجران جنبش است.

  2. “حرکت فرد(ع) خواهد بود به نمایش در آمد و کسانی که بدون علامت خواهد بود و مجاز به ادامه” دولت گفت.

  3. اتوبوس ها اجازه خواهد داشت برای حرکت بین ایالتی از مردم است و آنها باید sanitised بین سفرهای منظور بخوانید.

  4. منظور می آید کمتر از یک هفته قبل از این مستند قرار است به پایان برسد. چندین ایالت از جمله پنجاب و بنگال گفته اند که آنها نیاز به گسترش این مستند در کشورهای خود را.

  5. دو روز پیش نخست وزیر نارندرا برگزار شد چهارمین ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد که در آن طرح خروج از این مستند مورد بحث قرار گرفت.

  6. همان روز این مرکز گفته بود که دیوان عالی کشور که آن را “بسیار نگران” در مورد کارگران مهاجر. “دولت در حال مشاوره با ایالات متحده چگونه بسیاری از آنها برای حمل و نقل به کشورهای خود را و چگونه بسیاری از آنها داده می شود کمک کند و چه نوع… ما در حال بدست گرفتن همه نوع از مراحل” وکیل عمومی Tushar مهتا گفته بود

  7. دادگاه خواسته بود این مرکز به پاسخ در عرض یک هفته در مورد اینکه آیا کارگران مهاجر که آزمایش منفی برای coronavirus را می توان به خانه فرستاد.

  8. این مستند اعلام شد نخست Ministe نارندرا مودی در مارس 25, ترک هزاران نفر از کارگران مهاجر در سراسر کشور رشته و آسیب پذیر است. با شغل و در بسیاری از موارد پناهگاه رفته هزاران نفر تلاش کردند تا راه خانه خود را ،

  9. برخی را به سقوط ساعت دور از خانه پس از سخت بازحمت حرکت کردن اغلب بدون به اندازه کافی مواد غذایی و یا آب است.

  10. به عنوان جنبش از شهرها به روستاها تبدیل به یک خروج پرتاب به باد تمام قوانین اجتماعی فاصله دولت خواسته متحده برای محافظت از مرزها و حفظ آن که شکست مستند در 14 روز در قرنطینه اجباری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو