افزایش شاخص سهام بیش از 2% هل دادن S&P 500 به بالا برگشت از 3000 برای اولین بار از اوایل مارس

سهام رسید روز سه شنبه به عنوان خوش بینی رشد در مورد بازگشایی اقتصاد و بالقوه coronavirus واکسن.

در اینجا چیزی است که شرکت کنندگان در بازار مشاهده شد:

  • آمریکا شرکت زیست فناوری Novavax روز دوشنبه گفت: این آغاز اولین انسان مطالعه تجربی آن را coronavirus واکسن. این شرکت گفت که انتظار دارد نتایج اولیه در ایمنی و پاسخ های ايمنی در ماه جولای. هفته گذشته یکی دیگر از بیوتکنولوژی مدرن گزارش مثبت توسعه در آن واکسن آزمایشی که در آن تمام 45 شرکت کنندگان در حال توسعه coronavirus آنتی بادی است. وجود دارد 10 واکسن در ارزشيابی بالينی و 114 در قبل از ارزيابی بالينی با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط Fundstrat.
  • فعالیت های اقتصادی در ادامه به انتخاب کنید تا به عنوان متحده شروع به باز کردن اقتصاد خود است. بزرگترین برندگان در premarket شد به طور مستقیم به بازگشایی. کارناوال سهام شروع به پریدن کرد 9.8%. MGM استراحتگاه صعود 8.2%. ایران شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی جنوب غربی افزایش بیش از 8 ٪ در هر.
  • S&P 500 به ملاقات و یا بیش از آن 200 روز میانگین متحرک پس از باز روز سه شنبه. معیار نیاز برای به دست آوردن 1.8% برای رسیدن به نقطه عطف. بسیاری از ویژگی های تحلیلگران نگاهی که میانگین متحرک به عنوان نشانه ای از روند بلند مدت. افزایش بالای آن می تواند سیگنال تغییر در دراز مدت روند از نزولی به صعودی.

“ماه آینده ما می دانیم بانک تست استرس نتایج; آیا قیمت نفت در حال جستن و یا چیزی بیشتر پایدار; و اگر ما منتقل شده از COVID فصل و یا به یک موج دوم” کریستوفر هاروی ولز فارگو از سهام استراتژی گفت: در یک توجه داشته باشید. “اگر همه چیز شکستن مثبت ما انتظار می رود برای دیدن سالم چرخش به سمت cyclicals کوچکتر کلاه و ارزش سهام است.”

جنوب غربی رو افزایش از یک UBS ارتقاء به خرید. این تحلیلگر گفت: شرکت هواپیمایی دارای یک “راه روشن تر برای مسافرت داخلی بهبود است.”

حرکت سهشنبه پس از یک هفته جامد برای وال استریت که دیدم 30-سهام داو افزایش 3.3% ارسال آن بهترین عملکرد هفتگی خود از ماه آوریل. S&P 500 و Nasdaq نیز با صعود بیش از 3 درصد در هفته گذشته.

S&P 500 وارد روز سه شنبه جلسه بیش از 34 درصد از مارس 23 کم است.

“همانطور که از نوشتن این ویروس به نظر می رسد در آینده تحت کنترل” گفت: بروس Bittles رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در بیرد در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “مستندات بوده است آرام و ما را دیده اند و نه یک تجدید حیات در ویروس.”

“بازگشت به یک گاو در بازار سهام و بازگشت به رشد اقتصادی وابسته هستند در بخش بزرگی از پس مهار این ویروس است که اجازه می دهد کسب و کار به دوباره باز کردن و مصرف کنندگان به رزومه عادات خرج کردن خود را گفت:” Bittles. “بازار به نظر می رسد قیمت گذاری در بهبود سریع اقتصادی (V شکل) که کمک خواهد کرد که توضیح تجمع اخیر.”

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده در صدر بیش از 1.6 میلیون مرگ و میر افزایش به بیش از 97,000 یک چوب خط حساب کردن از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که از دوشنبه.

سرمایه گذاران نگه داشته و یک چشم در ایالات متحده-چین تنش که نشان داد نشانه هایی از تنش بیش از آخر هفته. کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین روز یکشنبه گفت ایالات متحده از احتمال اعمال تحریم بر چین اگر پکن پیاده سازی امنیت ملی قانون است که آن را بیشتر کنترل خودمختار هنگ کنگ.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>