سهام رنج می برند و خود را بدترین روز از ماه مارس با داو ياوه بیش از 1,800 امتیاز

سهام دچار بزرگترین آنها یک روز جلو-عقب در سه ماه روز پنج شنبه به عنوان معامله گران بزرگ در مورد تعدادی از coronavirus موارد افزایش در برخی از کشورهای که در حال بازگشایی تا از مستندات. سهام که رسید به تازگی در امید برای صاف بازگشایی اقتصاد منجر به کاهش می یابد.

میانگین صنعتی داو جونز روز 1,861.82 امتیاز و یا 6.9 درصد در 25,128.17. S&P 500 تضعیف 5.9 درصد به 3,002.10 در حالی که نزدک کامپوزیت کاهش یافته است 5.3%. برای پایان دادن به روز در 9,492.73. عمده میانگین ارسال شده بدترین روز پس مارس 16, زمانی که همه آنها کاهش یافته است بیش از 11 درصد است. S&P 500 نیز وارد شده و در آن سه روز از دست دادن خط از اوایل ماه مارس.

“شما در حال دیدن روانشناسی در بازار را مجددا امروز” به عنوان معامله گران وزن اخیر سربازان ارتش در coronavirus بستری شدن در بیمارستان و یک چشم انداز تیره و تار از بانک مرکزی ایالات متحده گفت: Dan دمینگ مدیر عامل در KKM مالی. “به این معنا است که شاید بازار رو جلوتر از خود را که حس می کند با توجه به این واقعیت است که ما آمده ایم تا کنون خیلی سریع است.”

“واقعیت این است که این چیزی که می خواهم به معطل شدن بیش از احتمالا بازار تا به حال از طریق از” دمینگ گفت.

معامله گران ریخته هواپیمایی کروز اپراتورها و خرده فروشان پس از ستون به آن نام بیش از ماه گذشته میان انتظارات سویفت بهبود اقتصادی. سهام ایالات خطوط هوایی دلتای آمریکا و غرب تمام کاهش یافته است بیش از 11 درصد است. کارناوال Corp. و نروژی کروز خط سهام کاهش یافت و حداقل 15.3% هر. شکاف و سرمه سهام بسته کمتر از 8.1 درصد و 11.2 درصد بود.

نگرانی در مورد موج دوم coronavirus موارد افزایش یافته است به ایالات متحده فشار عمیق تر به بازگشایی. تگزاس گزارش شده است سه روز متوالی از شکستن رکورد Covid-19 بستری شدن در بیمارستان. نه California counties گزارش سنبله در جدید کروناویروس موارد و یا بستری شدن در بیمارستان از تایید موارد AP گزارش روز شنبه. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC جیم کرامر که “ما نمی توانیم تعطیل اقتصاد است.”

دوستانه سیاست های پولی از سوی فدرال رزرو می توانید “جبران شدید COVID موج دوم” گفت: Dennis DeBusschere ماکرو تحلیلگر تحقیقات با Evercore ISI در یک توجه داشته باشید. “با TX, AZ, CA موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان افزایش می یابد و سرمایه گذاران نگران آن است که اعتراض های اخیر خواهد سوخت موجی از عفونت و خطر مداوم ضعیف اقتصادی و رشد درآمد افزایش یافته است. S&P نمایشگاه تخمین ارزش در حال سقوط به عنوان یک نتیجه است.”

سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت: در CNBC “Squawk Box” است که کشورهایی مانند آریزونا و تگزاس “هرگز واقعا خلاص شدم از اولین موج.” وی افزود: “این موج دوم.”

به طور کلی coronavirus موارد در ایالات متحده در صدر 2 میلیون, با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

این downdraft به دنبال دو روز مستقیم از ضرر و زیان برای 30-سهام Dow و S&P 500 به عنوان سرمایه گذاران در حال غرق بازگشایی معاملات برای مگا-کلاه tech نام. فناوری های سنگین نزدک با این حال شروع به پریدن کرد به یک رکورد بالا در روز چهارشنبه و بسته بالای 10000 برای اولین بار.

هر دو شاخص S&P 500 و Dow هنوز هم بیش از 37 درصد از coronavirus روزانه پایین. باور نکردنی باز گشت آغاز شده با سرمایه گذاران شرط بندی در شرکت های فن آوری مانند آمازون که انجام شد و با وجود همه گیر اما در ماه گذشته بازگشایی شرط مانند شرکت های هواپیمایی شده است بزرگترین برندگان. در حال حاضر سرمایه گذاران در حال چرخش به کسانی که با تکنولوژی نام و کسب سود در بقیه بازار.

معامله گران همچنین فروش نفت قراردادهای آتی در میان نگرانی های اقتصادی جهانی بازگشایی خواهد شد sidetracked. وست تگزاس اینترمدیت آتی کاهش یافته است 8.2% به حل و فصل در $36.34 در هر بشکه رسید. به نوبه خود به طور سنتی دارائی های ایمن مانند اوراق قرضه و طلا افزایش یافت. 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد کاهش یافته و به 0.66% و آمار پایین ترین سطح خود در بیش از یک هفته (بازده حرکت معکوس به قیمت). قیمت طلا در معاملات آتی افزایش یافت 1.1 ٪ به $1,739.80 در هر اونس رسید.

Cboe Volatility Index — بهترین در نظر گرفته ترس سنج در وال استریت — شروع به پریدن کرد به تجارت بالای 40 برای اولین بار پس از آوریل 4.

پنج شنبه حرکت نیز به دنبال فدرال رزرو هشدار روز چهارشنبه در اقتصاد ایالات متحده خواهد قرارداد با 6.5 درصد در سال 2020 قبل از گسترش 5 درصد در سال آینده است. بانک مرکزی همچنین گفت: آن را به نگه داشتن نرخ بهره در حال حاضر سطح پایین از طریق 2022.

“فدرال رزرو درک ما فقط در آغاز فاز بهبود اقتصادی و ساخت راش تغییرات به سیاست یا به جلو هدایت زودرس است در این زمان” چارلی ریپلی ارشد سرمایه گذاری برای استراتژیست آلیانز مدیریت سرمایه گذاری گفت: در یک ایمیل.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و زندگی روز کسب و کار برنامه نویسی از سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im