سهام افزایش می یابد و پس از مثبت جلعاد اخبار بالقوه coronavirus درمان داو تا 550 امتیاز

سهام شروع به پریدن کرد روز شنبه در بازگشت از آمار مثبت از پتانسیل coronavirus درمان از Gilead Sciences, در حالی که سرمایه گذاران هضم یک افت شدید در ایالات متحده فعالیت های اقتصادی.

میانگین صنعتی داو جونز رسید 553 امتیاز یا 2.3%. S&P 500 به 2.6% در حالی که شاخص Nasdaq Composite با معامله حدود 3.1 درصد بالاتر است.

یک مطالعه از جلعاد را remdesivir مواد مخدر انجام شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ملاقات اولیه آن پایانی که داروسازی گفت: بلند کردن انتظارات برای یک پتانسیل coronavirus درمان است. جلعاد نیز منتشر شد نتایج حاصل از آن را مطالعه نشان داد که بهبود در بیماران مصرف remdesivir برای درمان ویروس. جلعاد سهام شروع به پریدن کرد 4.2% خلاصه بعد از یک توقف در premarket.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: remdesivir را نشان می دهد “clear-cut” اثر مثبت زمانی که درمان ویروس.

“بازارهای در حال رفتن به حرکت می کند مانند این در این نوع از اخبار گفت:” مگان Horneman مدیر نمونه کارها استراتژی در Verdence سرمایه مشاوران. “اگر ما تا به حال یک واکسن پس از آن من فکر می کنم شما می توانید بسیار متفاوت بهبود اقتصادی. اگر ما درمان من فکر می کنم شما کمی سریعتر از یک بهبود اقتصادی.”

“ما را به این روز اما ما در حال سرمایه گذاری و یا تغییر هر یک از ما تخصیص دارایی به دلیل یک روز” Horneman گفت.

احساسات نیز برداشته به عنوان الفبای سهام به دست آورد 8.6% پس از فن آوری های غول پیکر در گزارش درآمد کاهش رشد بود که شیب کمتر از پیش بینی است. این شرکت در یوتیوب آگهی های درآمد نیز ضرب و شتم انتظارات.

دیگر مگا-کلاه سهام فن آوری مانند Facebook صعود 6.2%. آمازون به دست آورد 2.1% در حالی که اپل پیشرفته 3.2%.

این جلعاد اخبار همراه با حرکت قوی بالاتر از الفبای جبران اخبار از یک شیب افت در ایالات متحده فعالیت های اقتصادی. تولید ناخالص داخلی ایالات متحده کاهش 4.8 درصد در سه ماهه اول برای کشور بزرگترین رکود پس از بحران مالی است.

اعلام بانک مرکزی بافندگی

همه چشم خواهد شد در سیاست پولی فدرال ریزرو تصمیم گیری در 2 p. m. ET چهارشنبه. سرمایه گذاران خواهد شد و نگاه به بانک مرکزی بیانیه و رئیس جروم پاول مجازی کنفرانس مطبوعاتی برای سرنخ در مورد چگونه نرخ بهره ماندن نزدیک به صفر به عنوان اقتصاد به دنبال خروج از coronavirus بحران است.

“فدرال رزرو به احتمال زیاد خواهد شد تمرکز بر روی آن بحران اجرای سیاست و سیگنال آمادگی برای آینده شوک” گفت: Lauren Goodwin, اقتصاددان و نمونه کارها استراتژیست در نیویورک زندگی و سرمایه گذاری. “همچنین ممکن است که تغذیه روشن خود را به جلو هدایت و تأکید می کند که نرخ بهره را پایین باقی می ماند تا زمانی که انتظارات تورمی در حال بصورتی پایدار و محکم لنگر در 2.0% دامنه.”

در حالی که هیچ کس انتظار هر گونه تغییر به آن نرخ بهره فدرال رزرو به طور بالقوه می تواند تنظیم میزان ذخایر بانک و اعلام خرید دارایی هدفمند به سمت پایین رانندگی در دراز مدت نرخ.

سهام کمی کاهش یافت و در روز سه شنبه به عنوان یک اسلاید در مگا-کلاه tech سهام تحت فشار قرار دادن بازار گسترده تر. S&P 500 به پایان رسید روز 0.5% پایین تر اما سهام معیار است که هنوز هم بیش از 10 درصد در این ماه به تنهایی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه آمریکا را “بسیار زود” اجرای پنج میلیون coronavirus آزمون در روز است. به روز ترین تست های ایالات متحده به اجرا در هر روز تنها بود 314,182 در آوریل 22, با توجه به Covid پیگیری پروژه. عدم تست باقی مانده است یک مانع برای بسیاری از کشورهای مشتاق به بازگشایی برای کسب و کار.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید