سهام افزایش فرار تجارت به عنوان وال استریت تلاش می کند برای 4 روز رگه برنده

سهام اندکی افزایش یافت و در فرار معاملات روز چهارشنبه به عنوان دستاورد مهم فناوری شرکت های جبران کاهش در گروه است که بهره مندی بیشتر از یک اقتصادی بازگشایی.

شاخص Dow Jones Industrial Average با معامله 41 امتیاز بالاتر یا 0.1%. S&P 500 به 0.3% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.8%. دستاوردهای آن قرار داده و عمده متوسط بر روی سرعت برای چهارم خود را مستقیما به دست آورید.

ارزش سهام اپل افزایش یافت 0.7% و آمار یک رکورد بالا است. Facebook صعود 0.2% و الفبای 0.9%. آمازون و Netflix افزایش 1.2 درصد و 2.7 درصد بود.

خطوط هوایی کروز اپراتورها و خرده فروشی — همه گروه ها است که بهره مندی از اقتصاد بازگشایی — تحت فشار بودند در روز چهارشنبه. ایالات دلتا و خطوط هوایی آمریکا همه کاهش یافت و بیش از 1%. کارناوال نروژی کروز خط و رویال کارائیب تضعیف رقم 4.9% 7.1% و 6.8 درصد بود. Nordstrom با کاهش 4.1 درصد و فاصله از دست 3.7%.

سهام آینده شد خاموش تیز سود از شنبه, کمک یک دسته از صعودی, اخبار, از جمله یک پرش تاریخی در خرده فروشی. دولت ایالات متحده گزارش داد یک رکورد 17.7 درصد افزایش در فروش های خرده فروشی است.

“بازار مطمئن به نظر می رسد علاقه خوب و اخبار بد این روزها و اقدامات حمایتی مانند کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو باند خرید COV19 واکسن امید و خوش بینی در V-شکل اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن به نظر می رسد به گرفتن مقدار زیادی کشش بیشتری نسبت به افزایش COVID نرخ در جنوب و غرب گفت:” علامت گذاری نیوتن مدیریت در نیوتن مشاوران در توجه داشته باشید.

سهام نیز با کمک یک خبری بلومبرگ گزارش که برگ برنده دولت در حال آماده سازی یک نزدیکی $1 تریلیون زیرساخت لایحه. مثبت نتایج آزمایش نشان داد که دگزامتازون — به طور گسترده ای در دسترس به مواد مخدر می تواند کمک بدحال coronavirus بیماران که همچنین افزایش سهام. درمان گزارش کاهش Covid-19 مرگ و میر در بیماران بستری تا یک سوم.

“این سخت است برای نگه داشتن یک “خوبی پشتیبانی سهام بازار پایین” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. “در برابر یک پس زمینه گسترده احتیاط پس از یک سویفت 7 درصد کاهش در روزهای اخیر بازار سهام شد و به طور همزمان بمباران توسط عمده ستون پشتیبانی می کند.”

رئیس فدرال جروم پاول قبل از شهادت عضو مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه اشاره کرد بانک مرکزی به حرکت به دور از ETFs در اوراق قرضه شرکت های بزرگ در حمایت از مستقیم تجارت-اوراق قرضه خرید. “این یک ابزار بهتر برای حمایت از نقدینگی و عملکرد بازار,” او گفت:.

در مقابل کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه پاول هشدار داد از “عدم قطعیت قابل توجهی” در مورد بهبود اقتصادی اضافه کردن کسب و کارهای کوچک در معرض خطر هستند پس از همه گیر.

در همین حال نگرانی ها در مورد کوروناویروس ماندند. گزارش های متعدد گفت: پکن را تعطیل, همه مدارس در میان یک تجدید حیات در coronavirus موارد است. این شهر نیز لغو متعدد پروازهای داخلی به منظور جلوگیری از گسترش. در ایالات متحده بیش از 2.1 میلیون نفر تایید شده اند با کشورهایی مانند آریزونا و تگزاس گزارش سنبله در موارد.

“نگرش بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد که آنها در حال انجام با کروناویروس اما coronavirus انجام شده است نه با ما” مارک Odo, نمونه کارها, مدیر قو جهانی سرمایه گذاری گفت: CNBC. “این اجرای بزرگ در بازار شد مبتنی بر رفتن همه چیز را راست و بازگشت به حالت عادی در مدت زمانی کوتاه. اما منطقه ای خوشه در عفونت های چالش برانگیز است که خوش بینی.”

S&P 500 به بسیج بیش از 40 درصد از هدف قرار دادن یک روزانه کم در مارس 23.

“ما به احتمال زیاد به دلیل یک دوره تحکیم که ما کار کردن techincally سقف خرید شرایط” گفت: لایحه Northey ارشد مدیر سرمایه گذاری در بانک ایالات متحده آمریکا مدیریت ثروت. “همانطور که ما حرکت رو به جلو در طول چند هفته آینده ما می تواند در نوع حلقه ای سوراخ بین شرکت ها درآمد و پس از فدرال رزرو در نشست هفته گذشته وجود دارد نه بیش از حد داده است.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im