سهام پس از افزایش اخبار مثبت در Covid-19 درمان — چه به تماشای در حال حاضر

سهام در اندکی متلاطم تجارت پس از اخبار مثبت در Covid-19 درمان است.

سه کارشناسان پخش کردن آنچه که آنها در حال تماشای در حال حاضر.

Savita, سوبرامانیان سر از سهام و ESG استراتژی در BofA اوراق بهادار می گوید: سرمایه گذاران در هر دو مثبت و مصون سازی شرط خود را.

“آیا بازار این است که قیمت گذاری در قوی بازیابی و یا اینکه آیا این قیمت گذاری در موج دوم کار ما نشان می دهد که ارزیابی stay-در-خانه ذینفع به نوعی در راستای ارزیابی ادواری آمد-بازگشت-به-کار ذینفع بنابراین من فکر می کنم که بازار این است که قیمت گذاری در نوع 50/50-ish احتمال واقعی دوم-موج خطر در این نقطه است. اما جالب است ببینید که چه رانندگی بازار, بالاتر … واقعا تکنولوژی و یک نوع از بیشتر از بیشتر از اقامت در خانه, انواع ذینفع بنابراین من فکر نمی کنم در بازار است که واقعا قیمت گذاری در آن همه چیز خوب است و همه ما در حال رفتن به دوباره از این imminently.”

جفری جزایر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت در Cowen می بیند یک یدک کش از جنگ در بازار است.

“من فکر می کنم این ویروس در مقابل تغذیه می کند. من واقعا انجام دهد. شما می دانید که تغذیه انجام داده است یک کار بزرگ از ایجاد نقدینگی و قطعا من می گویند محرک های مالی چیزی است که من می خواهم به پرتاب در آن وجود دارد با تغذیه, بنابراین شما می توانید آن را ویروس در مقابل سیاست به طور گسترده. اما شما می دانید که ما فقط از نزدیک به دیدن آنچه که تاثیر این ویروس بر اقتصاد و به من می گویند من را غافلگیر کرد چه اتفاقی می افتد. ما می دانستیم که بازگشایی خواهد باعث افزایش میزان عفونت. من فکر می کنم ما بهتر آماده مسئولیت رسیدگی به کسانی که عفونت های امروز در سراسر کشور از ما بودند. بنابراین وجود دارد رفتن به نقاط تنش و نقاط داغ. اینها همه چیزهایی است که ما انتظار می رود اتفاق می افتد.”

توماس ميشود مدیر عامل و رئیس جمهور در KBW گذارد از آنچه او را به تماشای جلوتر از بانک درآمد.

“ما با استفاده از جدید حسابداری, تمرین برای این رکود اقتصادی که هرگز قبل از انجام شده است و بانک ها ملزم به ارائه برای همه از دست دادن اعتبار از طریق چرخه در سه ماهه جاری. پس در واقع آنچه شما انجام می دهند این است که شما در حال کشیدن به جلو برآورد آینده ضرر و زیان است. و به همین دلیل است که باعث می شود آن را کمی بیشتر دیدنی و جذاب … که آن را به بدترین سه ماهه. به دلیل آن را می توان بدترین سه ماهه به دلیل درآمد پایین خواهد بود اما نمی توان آن را بدترین سه ماهه به دلیل از دست دادن اعتبار. ما در واقع انتظار وام ضرر و زیان به صورت کاملا خوش خیم است که رفتن به یکی از پرسش های بزرگ از سه ماهه است که آیا مدیریت گفت: در مورد آنچه اتفاق می افتد به اعتبار بعد از آن در سال زمانی که بسیاری از برنامه های محرک اقتصادی دولت اجرا کردن ؟ بنابراین آنچه که ما واقعا با تمرکز بر این سه ماهه است چه چیزی اتفاق می افتد با اعتبار. ما در حال انتظار بسیار بزرگ مفاد احتمالا بزرگتر از آنها در سه ماهه اول پس ما انتظار مقررات در نیمه دوم سال به کاهش است. ما در حال انتظار headwinds بر درآمد فقط به دلیل نرخ بهره پایین هستند. ما در حال انتظار و حاشیه خالص درآمد حاصل از بهره به پایین. اما وجود دارد در حال رفتن به برخی از بانک ها که بهتر از دیگران و بانک ها که شروع به گزارش روز سه شنبه و در ویژه جی پی مورگان و سیتی که واقعا عالی اوراق بهادار عملیات کسانی که سرمایه گذاری بانکی در امتداد خطوط از فروش و تجارت, سرمایه افزایش می رویم به انجام خوبی است.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *