سهام بدهد تا سود به بازار فشار مانت. آنچه که به سازمان دیده بان در حال حاضر

این یک وحشی جمعه در وال استریت.

سهام ایالات متحده در ابتدا منعکس بعد از دیدن بدترین فروش از ماه مارس در روز پنج شنبه اما معکوس البته بعد از آن در روز معاملاتی بازار فشارها و نگرانی های اطراف reopenings میان Covid-19 همه گیر نصب شده است.

ناظران بازار تا حد زیادی در توافقنامه ای که روز پنجشنبه به فروش نبود یکی کردن.

در اینجا چیزی است که پنج تن از آنها روز جمعه گفت:

عقب نشینی سازمان دیده بان

دیوید Bianco, chief investment officer برای آمریکا در DWS گروه انتظار می رود بیشتر ضعف برای سهام:

“وجود دارد روز بیشتر مانند آن آمده است. من فکر می کنم شاخص S&P هنوز هم نیاز به اصلاح در حدود 10% از اینجا به در برآورد ارزش منصفانه.”

بهبود تجارت

جیم Keenan CIO و جهانی co-رئیس اعتباری در بلکراک بود shying دور از خطر دارایی:

“ما مانند اعتبار در اینجا. در پایان روز, من فکر می کنم ریسک دارایی های پشتیبانی می شوند. شما یک مقدار زیادی از سیاست های پولی و محرک در آینده شما را حمایت از سیاست مالی طرف و شما باید یک اقتصاد است که بازگشایی, پس, روز در هفته یا در ماه ماه ما انتظار مثبت داده و من فکر می کنم که حمایتی برای دارایی های اعتباری. … اگر شما می خواهید برای دیدن از این ارزیابی سهام واقعا باید صعودی و سپس شما باید واقعا شرط می بندم بر این واقعیت است که شما در حال رفتن به دیدن یک بهبود قابل توجه در برخی از دوره ای یا Covid-ضربه بخش است. و از اعتبار نظر من فکر می کنم زمانی که شما نگاه در بازار در حال حاضر شما باید رشد شما در دوره نقاهت آن است که حمایت و در بازارهای اعتباری شما می توانید در هر نقطه بین 6%تا 8%-نوع بازگشت سرمایه گذاری در … بیشتر انعطاف پذیر بخش و من فکر می کنم که خیلی جای خوب برای لنگر پول خود را در این نقطه است.”

‘پایین بوده و آمار’

دیوید روبنشتاین از بنیانگذاران و co-اجرایی رئیس گروه کارلایل نمیفهمد بدترین گذشته بود اقتصاد:

“من فکر می کنم پایین ضربه شده است. من فکر نمی کنم آن را به عمیق تر در شرایط رکود اقتصادی از آنچه که ما در حال حاضر. من فکر می کنم ما در حال بیرون آمدن از آن است. من فکر می کنم مردم می افتاد و من فکر می کنم وجود داشته است برخی از افراطی در این بازار از زمان به زمان. واضح است که اقتصاد یک ضربه بدن. آیا تا به حال چیزی شبیه به این برای نسل های. اما من فکر می کنم ما در راه ما بازگشت و در آنجا خواهید بود برخی از gyrations بالا و پایین که ما از طریق این برای چند ماه اما من فکر می کنم به طور کلی اقتصاد را در شکل خوب به دنبال بیش از شش تا نه ماه یا بیشتر. اما آن را به کامل است. آن را برای رفتن به یک در حالی که به عقب بر گردیم به جایی که ما در اوج بازار گاو نر.”

بانک فدرال چالش

توماس Peterffy بنیانگذار کارگزاران تعاملی تا به حال احساس این بود که “فقط آغاز”:

“من فکر می کنم که بیشتر در حال رفتن به می آیند اما البته من اشتباه است بنابراین شما می توانید مطمئن شوید. پس اساسا وجود دارد دو مکتب فکری در اینجا. یکی از آنها این است که اقتصاد جدید در حال ظهور از خرابه های همه گیر در حال رفتن به یک نوع متفاوت از اقتصاد دیجیتال است که خواهد شد بسیار قوی تر و سازنده تر و یک محیط کار جدید خواهد شد و همه چیز خواهد بود فقط کاملا فوق العاده است و اگر شما نمی خرید این سهام در حال حاضر شما هرگز دیدن این قیمت ها دوباره. مردمی دیگر بر این باورند که بله, که در نهایت می آیند اما وجود خواهد داشت مقدار درد و رنج و شکست و ورشکستگی و مشکلات بسیاری از مشکلات بین در حال حاضر و پس از آن. و سپس ما باید تغذیه در بین است که در تلاش برای نقض فاصله بین این دو دیدگاه و من امیدوارم که آنها موفق خواهد بود.”

ردیابی حرکت

کتی استاکتون موسس و شریک مدیریت از Fairlead استراتژی گفت: تکنیکی حمایت بیشتر نزولی, چشم انداز — در حال حاضر:

“خوب ما بیا به این هفته با یک شکاف در S&P 500 و گاهی اوقات پس از طولانی مدت به بالا حرکت می کند زمانی که شما ببینید این شکاف در نمودار آنها تمایل به جامع. بنابراین این چیزی است که ما به دنبال در. البته وجود یک سقف خرید ، هیچ کس نمی خواهد استدلال می کنند در برابر آن است. گاهی اوقات کسانی که پیش خرید افراط می توانید در واقع یک چیز خوب است و من می خواهم استدلال می کنند که این یکی خوب است اما نه فقط در کوتاه مدت است. متوسط مدت دیده ایم متوسط مدت حرکت را بهبود بخشد. در دراز مدت حرکت هنوز هم اساسا خنثی اینجا. اما با آنچه ما دیده ایم که از [پنج شنبه] است که بازار کند که برخی از افراط به آن ساخته شده و این کاهش چپ چه ما به عنوان تکنسین های جزیره ای معکوس در نمودار. و است که پشتیبانی از دیگری چند هفته به عقب بازگشت. ما تا به حال از حمایت اولیه درست در 2,955 برای S&P 500. که ظاهری کمی محافظه کارانه تر از ما می خواهم امیدوار است بنابراین در حال حاضر ما به دنبال در حمایت فقط زیر حدود 2800 و این که در آن بازار برگزار شد در ماه مه است که زمانی که ما در واقع آن حرکت سیگنال خرید است که در حال حاضر روشن به حرکت سیگنال فروش.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im