سهام به دست آوردن در فرار تجارت به عنوان سرمایه گذاران تشویق رکورد خرده فروشی باز گشت داو تا 500 امتیاز

سهام در روز سه شنبه به عنوان یک رکورد پرش در خرده فروشی — همراه با نتایج آزمایش مثبت از پتانسیل coronavirus درمان و امید بیشتر محرک — ارسال روحیۀ بازار سر به فلک کشیده.

میانگین صنعتی داو جونز معامله حدود 500 امتیاز بالاتر یا 1.9%. S&P 500 به 1.8% در حالی که نزدک کامپوزیت صعود 1.6%.

دولت ایالات متحده گزارش داد یک رکورد 17.7 درصد افزایش در فروش های خرده فروشی است. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار افزایش 7.7%. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ قوی اطلاعات آن را با اضافه کردن “به نظر می رسد مانند یک روز بزرگ برای بازار سهام و شغل!”

در همین حال گزارش های متعدد گفت: دگزامتازون — به طور گسترده ای در دسترس به مواد مخدر می تواند کمک بدحال cornavirus بیماران. درمان گزارش کاهش Covid-19 مرگ و میر در بیماران بستری تا یک سوم.

“بالقوه Covid استروئید درمان در انگلستان همراه با ضبط خرده فروشی و اخبار از محرک شده است ملاقات با لجام گسیخته خوشبینی گفت:” مایک Loewengart یک مدیر عامل در E-تجارت است. “ما شده ایم به دیدن استفاده می شود پایین ترین سطح خود در اصول اقتصادی در طول چند ماه گذشته و به دیدن آونگ نوسان تا کنون در جهت دیگر است که هیچ اگر نه دلگرم کننده است.”

سهام شرکت هایی که سود از اقتصاد بازگشایی رهبری دستاوردهای. ایالات دلتا و خطوط هوایی آمریکا همه افزایش حداقل 0.6%. نروژی کروز خط کارناوال و رویال کارائیب شروع به پریدن کرد بیش از 1.8% هر. MGM استراحتگاه, kohl’s و سیمون پیشرفته ملک 1.4%, 7.9% و 2.5% بود.

احساسات نیز برداشته پس از خبری بلومبرگ در گزارش به نقل از افراد آشنا با طرح برگ برنده دولت است, نقاشی کردن $1 تریلیون زیرساخت پیشنهاد. این گزارش گفت: نسخه اولیه آماده شده را کنار اکثریت پول به صورت سنتی در پروژه های زیربنایی مانند جاده ها و پل ها هر چند بودجه خواهد بود همچنین این سایت متعلق به 5G بی سیم زیرساخت های روستایی و پهنای باند.

سهام در آمد خود را پس از اوج رئیس فدرال پاول گفت: بانک مرکزی خواهد تنظیم اوراق قرضه شرکت های بزرگ خرید بر اساس شرایط بازار ، این نظر ممکن است نا امید معامله گران که می خواستم تغذیه برای حفظ آن پا بر روی پدال حتی به عنوان بازار مالی شرایط را بهبود بخشد.

“اگر بازار همچنان تابع به, بهبود, پس از آن ما خوشحال به آهسته یا حتی متوقف کردن خرید. اگر آن را می رود و راه دیگر ما افزایش خواهد یافت” پاول گفت. من نمی بینم ما به عنوان مایل به اجرا از طریق بازار اوراق قرضه مانند یک فیل … ما می خواهند به وجود داشته باشد اگر همه چیز به نوبه خود بد در اقتصاد است.”

پاول نظرات پس از تغذیه روز دوشنبه اعلام کرد آن را خواهد خرید فردی اوراق قرضه شرکت های بزرگ به عنوان بخشی از تلاش های خود برای حمایت از اقتصاد است.

سهام نیز افت ارزش سود در میان گزارش پکن را تعطیل, همه مدارس در میان یک تجدید حیات در coronavirus موارد است.

حرکت جمعه به دنبال یک جهش قابل توجه در آمریکا بازارهای سهام در روز قبل از آن. داو بسته 157.62 امتیاز بالاتر در روز دوشنبه پس از رنگ آبی تراشه شاخص کاهش یافت و بیش از 760 امتیاز پیش از آن در جلسه. S&P 500 نیز تا به حال تیز برگرد.

“این [S&P 500] دنبال کرد هفته گذشته کاهش قابل ملاحظه با مثبت روزانه معکوس برای سنین دیروز گفت:” فرانک Cappelleri مدیر اجرایی در Instinet. “اگر وجود داشت همیشه یک مثال از العربي شیب خرید ما آن را دیدم دیروز.”

Cappelleri با اشاره به ماه ژوئن عمل معامله تا کنون او را به یاد ماه گذشته زمانی که کوچک با شکوه الگوی شروع به فرم اما به پایان رسید تا بودن یک “تله خرس.”

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de