سهام به شدت کاهش یافت و در روز پنج شنبه به عنوان بزرگ فن آوری سهام کاهش یافته است پیش از گزارش های درآمدی شان را پس از زنگ. سرمایه گذاران همچنین هضم یک رکورد کاهش در تولید ناخالص داخلی.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 500 امتیاز پایین تر یا 1.9%. S&P 500 تضعیف 1.5%. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 1.1%.

اپل, آمازون, الفبا و Facebook به نمایندگی از حدود 5 تریلیون دلار در بازار سرمایه در حال تمام مجموعه به گزارش. هر چهار سهم کمتر بود.

بزرگ با تکنولوژی گزارش آمده است پس از هر یک از سهام نوشته شده عظیم سال-به روزترین دستاوردهای. Facebook و الفبای هر دو بیش از 13 درصد در سال 2020 است. آمازون رسید 64.2 درصد در آن زمان و اپل است 29.5% در این سال است.

رکورد تولید ناخالص داخلی کاهش تعداد مدعیان بیکاری دوباره افزایش

در همین حال ایالات متحده هفتگی مدعیان در آمد در 1.434 میلیون تقریبا در خط با تخمین می زند. اما در ادامه ادعا می کند یا کسانی که جمع آوری شده است برای حداقل دو هفته بالغ بر 17.018 میلیون از حدود 16 میلیون در هفته گذشته.

“بازار سهام به نگاه به جلو و اقتصادی ترین داده های عقب می رسد” گفت: David Bahnsen مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر Bahnsen ، “سرمایه گذاران باید آماده برای یک متغیر فرایند داده هضم اما جای تعجب نیست که بازار احساس می کند که آینده بهتر از حال و بی سابقه ای که محرک و نقدینگی وجود دارد به درایو ارزیابی.”

پنج شنبه داده فرستاده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری عملکرد پایین تر به اطراف 0.5% قرار دادن فشار بر بانک سهام. جی پی مورگان چیس گلدمن ساکس و بانک مرکزی امریکا همه کاهش بیش از 2.5%. سیتی گروپ کاهش یافته است 4.5%.

حرکت پایین تر در روز پنج شنبه به دنبال یک جلسه که دیدم عمده میانگین ارسال سود جامد پس از فدرال رزرو نگه داشته یک شبه نرخ در ایالات متحده در یک محدوده بین 0% تا 0.25%. بانک مرکزی اشاره کرد که در حالی که اقتصاد بهبود کمی فعالیت و اشتغال باقی می ماند “و زیر سطح خود را در آغاز سال است.” رئیس بانک فدرال جروم پاول اضافه شده بانک مرکزی را حفظ خواهد کرد یک تطابقی موضع تا زمانی که اقتصاد است “weathered” اثر بیماری همه گیر کوروناویروس.

“پاول ساخته شده آن را با صدای بلند و روشن است که ما اقتصادی وابسته است که چگونه ما پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر” گفت: Mike Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E-تجارت است. “اگر چه سرمایه گذاران ممکن است منصرف افزایش ویروس موارد بازار سهام است که کمتر از یک تمرکز فدرال رزرو از اقتصاد و در حالی که این دو مربوط به آنها به مراتب از همان است.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de