سهام نزدیک کمی تغییر اما داو پست بزرگترین هفتگی به دست آوردن از آوریل

سهام بسته کمی تغییر در روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران پوش قوی هفته از دستاوردهای میان خوش بینی در اطراف یک پتانسیل coronavirus واکسن و آمریکا بازگشایی اقتصاد آن است.

S&P 500 0.2% 2,955.45 در حالی که شاخص Dow Jones Industrial Average با 8.96 امتیاز یا کمتر از 0.1% به 24,465.16. شاخص Nasdaq Composite با عملکرد بهتری نسبت به افزایش 0.4% به 9,324.59.

برای هفته داو به دست آورده 3.3% به پست خود بهترین عملکرد هفتگی از آوریل 9. S&P 500 و Nasdaq نیز با افزایش بیش از 3% در این هفته است. راسل 2000 که آهنگ های کوچک-کلاه سهام مذکور را شکست بزرگ-کلاه شاخص در این هفته با بیش از 7% پرش.

اخبار درباره بالقوه واکسن از مدرن فرستاده سهام پرواز پیش از آن در هفته با داو افزایش بیش از 900 امتیاز در روز دوشنبه. مدرن گفت: تمام 45 شرکت کنندگان در آن آزمایش واکسن در حال توسعه coronavirus آنتی بادی است. رویترز روز جمعه گزارش داد با استناد به دانشمندان پیشرو در این برنامه در ایالات متحده در حال کار بر روی یک تلاش شامل بیش از 100,000 داوطلبان آزمون امیدوار کننده واکسن نامزدها.

“این هفته آغاز شده و واقعا قوی قرار داده و ما را در یک مسیر خوب گفت:” مت Stucky سهام مدیر نمونه کارها در شمال غربی متقابل است. “وجود دارد یک افزایش احتمال که چیزی بیش دائمی در طبیعت در حال رفتن به رفع این مشکل است که باید با تخفیف در راه مثبت.”

در روز جمعه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی NPR گفت که مدرن است واکسن داده ها نگاه کرد “امیدوار کننده است.” مدرن سهام افزایش بیش از 2% در آن نظرات.

Fauci بعد گفت CNBC “نتیجهی گزارش” او “مشتاق” در مورد اقتصاد بازگشایی.

“ما نمی توانیم اقامت قفل شده را برای یک دوره قابل توجهی از زمان است که شما ممکن است آسیب جبران ناپذیر و پیامدهای ناخواسته از جمله عواقب سلامت” گفت: Fauci. “به همین دلیل است که رهنمودهای مطرح شده اند به طوری که شهرها و ایالات متحده می تواند شروع به دوباره وارد یک بازگشایی شده است.”

خرده فروشان مانند tjx زمینه و شکاف در میان بهترین نمایشی سهام در این هفته تقویت شده توسط خوشبینی بیش متحده بازگشایی اقتصاد خود را. Tjx زمینه بسیج 13.2% این هفته در حالی که فاصله پیشرفته 8 درصد. سیتی گروپ جی پی مورگان چیس و ولز فارگو همه صعود بیش از 3% در این هفته است.

“آینده نامشخص باقی مانده است و بنابراین ما با اعتماد به نفس گفت موج دوم نمی تواند اتفاق می افتد-اما خبر خوب وجود دارد هنوز به موج دوم در دوباره باز اقتصاد گفت:” تام لی بنیانگذار و رئیس تحقیقات در Fundstrat جهانی مشاوران در توجه داشته باشید. “ما همچنان در نیمه کامل کمپ و باور سهام پیشنهاد خیلی خوب ریسک/پاداش حتی اینجا.”

S&P 500 به پایان رسید و این هفته حدود 35 درصد بالا روزانه کم مجموعه در 23 مارس.

شور و شوق بیش از یک coronavirus واکسن و اقتصاد بازگشایی شد و در بررسی نگه داشته در روز جمعه به عنوان تنش بین چین و آمریکا افزایش یافت.

یک شبه چین منتشر شد پیش نویس قانون جدید بیش از امنیت ملی اقدامات در هنگ کنگ بعد از در سال گذشته پشت سر هم از تظاهرات ضد دولتی در این شهر است. که قانون است انتظار می رود افزایش پکن را نگه دارید بیش از هنگ کنگ. چین همچنین تصمیم گرفتند در برابر تنظیم یک هدف تولید ناخالص داخلی برای سال 2020 به عنوان coronavirus مورد دومین اقتصاد بزرگ در جهان است.

که پیشنهاد رونمایی شد پس از سنا تصویب لایحه پیش از آن در هفته است که به طور بالقوه delist سهام چین از ایالات متحده.

اد آسیاب واشنگتن تحلیلگر سیاست در Raymond James گفت: این لایحه در حال حرکت است در “پیچ و تاب سرعت” و اشاره کرد: “ما معتقدیم وجود خواهد داشت قابل توجه فشار قانون گرفته شود تا در هفته های آینده و اعتقاد ما آن است که تنها یک ماده از زمان قبل از این لایحه (یا چیزی مشابه) است امضا و به قانون است.”

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>