سهام از طریق شکستن یک نقطه عطف بزرگ است که می تواند سیگنال دیگر روند صعودی است پیش

یکی دیگر از مثبت واکسن توسعه و پیشرفت اقتصادی reopenings تحت فشار قرار دادند S&P 500 به مهم منطقه جدید جمعه که می تواند صعودی را برای بازار دراز مدت.

S&P 500 در واقع عبور دو نقاط عطف کلیدی هنگامی که آن را باز بالاتر از سطح روانی 3000 برای اولین بار از اوایل ماه مارس. اما مهمتر از آن اولین شکست بالاتر از 200 روز میانگین متحرک حرکت شاخص است که سیگنال های بالقوه برای بیشتر صعودی تن برای بازار است.

در همان زمان داو شکست بالای روانی 25,000 سطح برای اولین بار از مارس 10.

سهام رسید که بیشتر از اقتصاد بازگشایی شد و پس از Novavax گفت: خود را آغاز کرد اولین انسان مطالعه تجربی coronavirus واکسن. اخبار مثبت در دیگر واکسن رو سهام هفته گذشته بالاتر است.

“ما شده ایم خوش کردن پایین. آن را به یک راه طولانی است. به نظر من این یک ماشه جدید برای تبدیل شدن به درگیر در بازار, اما برای برخی از مردم آن است” گفت: Robert Sluymer, Fundstrat تحلیلگر فنی. “تعدادی از سرمایه گذاران که نگاه به طولانی S&P بالاتر از 200 روز و نه زیر آن.”

برای کسانی که زیر روند سرمایه گذاران آن را “یک خط در شن و ماسه” و آنها به نوبه خود می تواند صعودی در بازار زمانی که آنها را ببینید 200 روز نقض کرده است.

200 روز است که به سادگی متوسط از سطح پایانی از گذشته 200 جلسات. اگر قیمت شکسته بالاتر از آن می توانید بکشید بیشتر سرمایه گذاران و کمک به درایو بازار بالاتر است. آخرین باری که شاخص S&P بالاتر از 200 روز شد مارس 5, اما در آن لحظه بود به عنوان زیر خط نشان می دهد یک روند نزولی.

حال سوال این است که آیا S&P می تواند نگه دارید در بالای 200 روز سطح و پیشرفت. “در سال 2009 هنگامی که شما برای اولین بار ملاقات 200 روز شما صرف حدود دو ماه رقص حدود 200 روز” گفت: Chris Verrone, Strategas از ویژگی های استراتژی. “شاید که ممکن است در اینجا. شاید شما صرف چند ماه پیشرفت زیادی نکرده اما تا زمانی که سرمایه گذاران به عنوان دفاعی هستند من نمی خواهد بیش از حد منفی است.”

S&P در حال حاضر بیش از 36 درصد بالاتر از آن 23 مارس کم است.

NBA تجارت

اسکات Redler یک T3Live.com شریک که شرح کوتاه مدت تکنیکی گفت: این مهم به دیده بان بازار رفتار به نزدیک سه شنبه و چقدر فاصله دارد. S&P 500 بود تا 1.6% در 3,004 در ظهر تجاری.

“ما در حال ورود به یک مقاومت جدید در منطقه بالاتر از 200 روز به 3,080” گفت: Redler. “هر بار که ما دیده ایم یک مقاومت جدید در منطقه شده است بهتر فروش از خرید و بازار رفتن است که باید به اثبات آن می توانید نگه دارید که.” Redler گفت: 3,080 یک تراکم منطقه بازار خراب شد از در ماه مارس در سراسر زمان انجمن ملی بسکتبال به حالت تعلیق در آن فصل است.

“این است که منطقه ما خراب شد از سمت راست زمانی که NBA اعلام کردند که بسته شدن” او گفت:. “ما اساسا ورود به آن منطقه به عنوان NBA اعلام این آینده را در ماه جولای.” لیگ گفته است که امیدوار است به بازی بعضی از بازی ها در والت دیزنی جهانی در اواخر ماه جولای.

Redler گفت: بازار تجمع گسترش بیشتر در هفته گذشته به عنوان کوچک کلاه صنعتی خرده فروشان و انرژی سهام به دست آورد. “هفته به هفته فعال bulls اثبات قوی تر از فعال خرس. معامله گران در حال تلاش برای تجارت چه در مقابل از ما,” او گفت:. “هوشمند صندوق های تامینی شده اند گفت: خطرات حرکت نزولی شد و بالاتر هنگامی که ما برای اولین بار به 2,700. آنها بلندتر در 2,800 حتی بلندتر در از 2900 و در اینجا ما در 3,000.”

درد تجارت بالاتر است

Verrone گفت: در حالی که بسیاری از مدیران نمونه کارها نمی بر این باورند که اقتصاد می تواند دوباره بجای اول برگشتن در V-شکل بهبود بازار به نظر می رسد بیشتر خوش بینانه است. “بازار است که به شما گفتن شانس که نیست صفر,” او گفت:.

مثلا از لحاظ اقتصادی حساس گروه در حال حرکت بوده است بالاتر همراه با سهام بودند که ضربه توسط ویروس. “همه سهام حمل و نقل در حال رفتن بالاتر. شرکت های هواپیمایی در حال شکسته نمودار که در حال صف آرایی. کامیون های خوبی نمودار است که در حال شکستن,” او گفت:. وی با اشاره به شوالیه سریع و حمل و نقل و تجارت در 52 هفته بالا است.

“اگر شما نگاهی به موقعیت مردم هنوز هم بسیار بسیار دفاعی بسیار بسیار کوتاه” او گفت:. “تا زمانی که مورد درد و تجارت است که هنوز هم احتمالا بالاتر از اینجا.”

Verrone گفت: او دوست دارد بیوتکنولوژی و داروسازی, اما او همچنین می یابد حرکت در Facebook به جالب باشد و آن رهبر در حال ظهور از این تجمع است.

“من فکر می کنم بیشتر جنبهی نمودار در جهان ممکن Facebook. Facebook صرف دو سال انجام هیچ چیز نیست. Facebook نکرده کسی پول تا هفته گذشته” او گفت:.

Verrone گفت: برای بازار همچنان به پیشرفت ضعیف, لینک, مانند, مالی, لازم نیست برای به دست گرفتن رهبری, اما آنها به پایدار باقی می ماند.

آن را به چوب ؟

“در طول دو هفته گذشته گاو-خرس نبرد در اطراف 200 روز شده در تیررس بسیاری از ویژگی های مردمی گفت:” Fundstrat را Sluymer.

او به این 3,136 مارس بازیابی بالا به سطح بعدی اگر روز سه شنبه افزایش بالاتر از 200 روز نگه می دارد.

“این اعداد گرد. با توجه به مقدار پول نقد در حاشیه آن مردم خود را به تجدید نظر نزولی بود ؟ من تصور می کنم ما در حال گرفتن برخی از پوشش ها در اینجا. خواهیم دید که بیش از دو هفته آینده و یا اینکه آیا آن را به چوب. روند اساسی است که هنوز تقریبا سالم” گفت: Sluymer.

با بهبود در cyclicals “شما حتی نمی فکر می کنم وجود یک رکود است. آن را فقط به شما می گوید که چقدر مهم است برای تمرکز بر روی بازار” Sluymer گفت. “اشتباه نکنید بازار و اقتصاد است.”

Redler گفت: حتی با صعودی نشانه های بازار می تواند شروع به ریز ریز کردن. “ما شده ایم در این خلاء از اخبار خوب در مورد واکسن و reopenings, جابجا فرم واقعیت اقتصادی اعداد. نزدیک ما به ماه ژوئیه ، بیشتر در معرض خطر این بازار می تواند به عنوان ما دیده می شود بعد از سه ماهه درآمد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>