سهام رهبری برای خود بهترین ماه در چند دهه هنوز بسیاری از وال استریت متنفر این تجمع

به عنوان تشویق به بازار باز گشت این ماه شده است, وال استریت کمی ایمان در آن است.

یک سیما از coronavirus بستری شدن در بیمارستان افزایش امید به درمان و جزئی بازگشایی اقتصاد موجب واکنش تند این ماه با S&P 500 در ظاهر بیش از 13 درصد در مسیر خود را برای بهترین ماه از سال 1987 و سوم آن بهترین ماه تا کنون پس از جنگ جهانی دوم است.

اما فقدان یک همه روشن روی همه گیر جلو همراه با نگران کننده ویژگی های و تمایلات شاخص های رهبری, بسیاری از وال استریت جوانب مثبت به این باور بازار است راه جلوتر از خود را.

“مراقب باشید از چیز عجیب و غریب در این خرس تجمع” اندرو Lapthorne جهانی سر از تحقیقات کمی در Societe Generale گفت: در یک یادداشت پنج شنبه. “با توجه به کلی منفی کمرنگ از چالش های اقتصادی پیش رو وارونه از بازارهای جهانی پس از همه گیر پایین است و بیشتر گیج کننده است.”

اقتصادی خرید اینترنتی است که هنوز هم اتفاق می افتند به صورت روزانه. سهام کاهش یافته و در روز پنج شنبه پس از آخرین داده ها نشان داد بیش از 30 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری بیش از شش هفته است. در همین حال ایالات متحده رشد اقتصادی 4.8 درصد در سه ماهه اول مارک بزرگترین کاهش از بدترین بحران مالی است.

بر اساس جامع تجزیه و تحلیل بازارهای خرس در گذشته 150 سال Societe Generale انتظار شاخص S&P 500 به پایان این سال در 2,715 7% کاهش از اینجا. عدالت معیار است منعکس بیش از 30 درصد آن مارس 23 کم به 2,939 در روز چهارشنبه ،

“ما اعتقاد داریم که ما نزدیک به باز شدن اقتصاد مناطق مختلف اعتباری – مانند خزانه داری آمریکا منحنی بازده و وام بانکی – نشان می دهد که بازار ممکن است جلوتر از خود را به عنوان امید ممکن است جبران واقعیت” تونی دوایر رئیس استراتژیست بازار در Canaccord Genuity گفت: در یک توجه داشته باشید. دوایر خود را به حالت تعلیق در S&P 500 تا پایان سال هدف با توجه به نوسانات بی سابقه.

‘شانس دیگر کاهش بسیار بالا’

از نظر فنی این بازار به نظر می رسد آماده برای برگشت دوباره آنها استدلال می کنند. S&P 500 رسیده کلیدی 61.8% فیبوناچی با توجه به فیبوناچی, تحلیل سنج ویژگی های تحلیلگران استفاده کنید به پیش بینی نقاط عطف.

“همانطور که همه ما می دانیم هیچ حرکت بازار در یک خط مستقیم” متی Maley رئیس استراتژیست بازار در Tabak میلر گفت: در یک یادداشت پنج شنبه. “آسیب هایی که انجام شد در اولین (37 درصد) کاهش…و رکود اقتصادی است که بر ما…می تواند باعث دور دیگری از فروش قبل از بیش از حد طولانی … تاریخ به ما می گوید که شانس دیگر کاهش بسیار بالا است.”

همچنین شایان ذکر است که سرمایه گذار عزیز آمازون تجربه “خارج کردن” در روز چهارشنبه که در آن بالا برای روز بالاتر از روز قبل بالا و پایین روز کمتر از روز قبلی کم است. این پدیده اغلب سیگنال های یک خستگی از یک رالی.

برای یک DoubleLine مدیر عامل جفری best coast معتقد است یک آزمون مجدد کم است “بسیار محتمل” را به عنوان سرمایه گذاران بیش از حد خوش بینانه در مورد بهبود اقتصادی از این بیماری همه گیر. به اصطلاح پیوند پادشاه دوشنبه نشان داد او فقط آغاز یک پوزیشن در برابر بازار سهام است.

احساسات تبدیل ترش

در زیر سطح تمایلات سرمایه گذار است و در واقع تبدیل نزولی در چندین جبهه Maneesh Deshpande سر از مشتقات حقوق صاحبان سهام استراتژی در بارکلیز اشاره کرد.

موقعیت نهادی نشان دهنده بدبین ترین در نزدیک به چهار سال به عنوان اندازه گیری در شبکه های باز علاقه در S&P 500 آتی Deshpande گفت: با اضافه کردن آن را به طور عمده رانده شده توسط مدیران سرمایه کاهش حقوق صاحبان سهام قرار گرفتن در معرض. در ضمن AAII گاو-خرس شاخص یک پروکسی برای خرده فروشی است که در پایین ترین سطح پس از coronavirus بحران آغاز شد ،

Deshpande همچنین با اشاره به افزایش کوتاه بهره در بودجه ارز داد و ستد به تازگی و بیشتر موقعیت ریزشی در گزینه های بازار است که نشان می دهد افزایش مصون سازی تقاضا است.

“ارتجاعی شده و مشروع است بلکه شکننده” لری Calvasina سر از سهام آمریکا استراتژی گفت: در یک یادداشت پنج شنبه. “ما انتظار داریم که ایالات متحده باقی می ماند متلاطم در ماه های آینده.”

— CNBC مایکل بلوم کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>