“سهام LPG” به منظور در کشمیر ایجاد وحشت. رسمی می گوید: “زمستان”

'Stock Up LPG' Order In Kashmir Creates Panic. Official Says 'For Winter'

مقامات خواسته اند نفت شرکت های بازاریابی برای اطمینان از کافی سیلندر گاز مایع در دسترس هستند در کشمیر

سرینگر:

مقامات در جامو و کشمیر را صادر دو دستور درخواست شرکت های نفتی به انبار سیلندر گاز مایع به گذشته حداقل دو ماه در دره کشمیر و مصادره از ساختمان مدرسه برای اسکان نیروهای امنیتی در Ganderbal منطقه. دستور آمد دلیل افزایش تنش در امتداد خط کنترل واقعی یا لاک در شرق لاداخ و مکرر توپخانه پاکستان در امتداد خط کنترل.

دولت ذکر شده بسته از سرینگر-Jammu ملی بزرگراه به دلیل “مکرر لغزش” را به عنوان دلیلی برای آن طرح احتمالی برای بلند کردن سیلندر گاز مایع. مشابه دستور صادر شده در سال گذشته در پی حمله هوایی در یک کمپ تروریستی در Balakot و زمانی که مرکز تقسیم دولت به دو سرزمین های اتحادیه پس از دور انداختن وضعیت خاص تحت قانون اساسی است.

با این حال دولت گفت: جهت بلند کردن LPG شده اند به اشتباه ابلاغ و روشن صادر خواهد شد بسیار به زودی.

“این احمقانه سفارش. من جهت قرار بود برای بلند کردن منابع برای زمستان. نه برای تابستان. من از مدیر امور مصرف کننده به موضوع لازم است توضیح” فاروق خان مشاور جامو و کشمیر معاون فرماندار گفت: NDTV.

دیگر دستور صادر شده توسط یک افسر ارشد پلیس از Ganderbal منطقه requisitioned 16 موسسات آموزشی در طول سرینگر-Ladakh بزرگراه به جای نیروهای امنیتی. افسر پلیس اشاره کرد نیروهای امنیتی مورد نیاز برای Amarnath yatra.

دولت و حرم هیئت مدیره گرفته شده نهایی تماس بگیرید سالانه حج در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ماه گذشته Amarnath حرم هیئت مدیره تصمیم گرفته بود به اجازه نیست yatra در این سال با توجه به همه گیر. منظور این بود که پس از آن خارج شود.

در سال گذشته yatra متوقف شد در تاریخ 2 اوت پس از دولت اشاره کرد تهدید حملات تروریستی. روز بعد Amarnath yatra زائران و گردشگران ساخته شده بودند به ترک جامو و کشمیر پس از مرکز را به حرکت در اوت 5 به تقسیم دولت به دو UTs.

رئیس سابق وزیر Omar عبدالله توییتی دولت سفارشات در حال ایجاد وحشت.

کشمیر اتاق بازرگانی و صنایع و یا KCCI گفت: مردم به دلیل وحشت از این دستورات است. “این کاملا قابل درک است که بزرگراه بسته می شود در فصل زمستان به دلیل بارش برف. اما این بی سابقه است که این بزرگراه بسته خواهد شد برای یک زمان طولانی و ما در حال خواسته به سهام تا برای دو ماه” KCCI رئیس شیخ Ashique گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im