آتی سهام غرفه در فرار جلسه به عنوان وال استریت تلاش می کند به ساقه آخرین موج فروش

بورس نیویورک ساختمان دیده می شود در منطقه مالی در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا در تاریخ 29 مارس سال 2020 است.

Tayfun Coskun | Anadolu Agency | گتی ایماژ

سهام ایالات متحده آتی بودند کمی تغییر اوایل روز شنبه پس از نگرانی از اقتصاد آمریکا و بازار را به طور کلی ارزیابی برانگیخت یکی دیگر از, فروش در بازارهای سهام در روز قبل از آن.

میانگین صنعتی داو جونز آتی ضمنی باز از دست دادن کمتر از 20 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز ،

شاخص Dow و S&P 500 با کاهش 2.2 درصد و 1.8 درصد به طور منظم در طول ساعات معاملاتی در حالی که نزدک کامپوزیت از دست 1.6%. کسانی که به دنبال کاهش یک استارک هشدار از رئیس فدرال جروم پاول.

“در حالی که اقتصادی پاسخ شده است هر دو به موقع و مناسب زیادی آن ممکن است در فصل آخر با توجه به اینکه مسیر پیش رو است که هر دو بسیار نامشخص و موضوع قابل توجهی به خطراتی,” او گفت: با توجه بیشتر نیاز به پایین برای حمایت از اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پاول ساخته شده نظرات خود را به عنوان چند متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را.

“هستند بسیاری از متغیرها در نظر واقعا چگونه اقتصاد باز می شود در اینجا. آن را می شود بسیار ناهموار” گفت: Gregory Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار. در شرایط اضافی تلاش Faranello گفت که بانک مرکزی می تواند اجرای برخی از “منحنی عملکرد کنترل” در میان دیگر اقدامات.

“از سرمایه چشم انداز و یک اهرم دیدگاه فدرال رزرو می تواند به رشد برنامه های موجود است که آنها آنلاین” Faranello گفت.

ضریب اطمینان بازار نیز منجر به اوایل روز چهارشنبه پس از دو سرمایه گذاران عمده سوالات مطرح شده در مورد بازار فعلی ارزیابی. Appaloosa دیوید Tepper گفت CNBC “نتیجهی گزارش” این دومین-اکثر بالاتر از حد ارزشگذاری بازار او را دیده پشت تنها یک در سال 1999. در ضمن استنلی Druckenmiller از Duquesne خانواده رئیس جمهور گفت: “خطر پاداش برای عدالت است و شاید به عنوان بد به عنوان من آن را دیده ام در زندگی حرفه ای من.”

با وجود افت شدید روز چهارشنبه S&P 500 باقی مانده است بیش از 28 درصد بالاتر از آن 23 مارس کم است. داو نیز بسیج بیش از 27 درصد از آن به عنوان سهام عمده شرکت های فن آوری رسید.

“سهام آن است که ما در حال انجام و قبل از این همه آنهایی که به خوبی” پس از اولیه فروش گفت: Aaron Clark مدیر نمونه کارها در GW&K مدیریت سرمایه گذاری. “آن را مانند بزرگ بزرگتر و قوی تر است.”

هنوز کلارک برجسته عدم اطمینان سرمایه گذاران در حال حاضر چهره و اشاره کرد: “هیچ کس تا به حال شده است از طریق هر چیزی شبیه به این. … در حال حاضر ما فقط امید ما در حال پیدا کردن مناسب کسب و کار است که می تواند همچنان به رشد و به اشتراک گذاری و بیرون آمدن قوی تر است.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>