آتی سهام لغزش با وال استریت مجموعه به برخی از مارس قوی دستاوردهای

یک نظر این دختر بی باک با بورس نیویورک در وال استریت در این زمینه در میان Coronavirus همه گیر در 5 آوریل سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

سهام ایالات متحده در معاملات آتی کاهش یافت و در روز یکشنبه شب به عنوان وال استریت راه اندازی شد به پا زدن کردن ژوئن تجارت در ترش توجه داشته باشید پس از متوالی ماهانه سود.

میانگین صنعتی داو جونز آتی 39 امتیاز پایین تر و یا 0.15%. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی تضعیف 0.2% هر.

در اینجا چیزی است که معامله گران شد نظارت به عنوان جدید ماه:

  • متحده همچنان به بازگشایی اقتصاد خود را پس از بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور کشور به شاتر غیر ضروری کسب و کار. بازگشایی در حال حاضر در حال وقوع در میان اعتراضات گسترده در سراسر آمریکا بیش از خشونت پلیس.
  • معامله گران نیز دست و پنجه نرم با افزایش تنش ها بین چین و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت ایالات متحده در پایان آن درمان خاص نسبت به دلار هنگ کنگ است.
  • اعلام این خبر پس از چین تا به حال تایید امنیت ملی لایحه که افزایش سرزمین اصلی قدرت در سراسر شهرستان. اما وال استریت نفس آه امداد به عنوان برگ برنده نگفت او را بکشد ایالات متحده در خارج از فاز یک معامله تجاری رسیده در اوایل این سال است.
  • ناامید کننده نتایج آزمایش از فایزر برای سرطان پستان مواد مخدر ضعیف احساسات بازار است. این شرکت اعلام کرد جمعه شب ارسال آن به انبار کردن بیش از 6 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی.

“هیچ چیز اتفاقی است که پس از بسته شدن بازار در روز جمعه شده است بازار مثبت” گفت: هنر هوگان ارشد بازار استراتژیست ملی در اوراق بهادار. “هنگامی که شما در مورد فکر می کنم واضح است که ما در حال شروع به گرفتن ایالات متحده-چین تنش به طور جدی و به شما اضافه کردن به که این مقدار عظیم از اختلال در تقریبا در هر شهر بزرگ در کشور در حال حاضر هیچ یک از این می تواند دیده می شود که بازار مثبت باشد.”

“در سطح ما در, من نمی شود شگفت زده به بازار توقف و جلو و عقب” هوگان اضافه شده است.

S&P 500 و Dow هر یک به دست آورد حداقل 3 درصد در هفته گذشته در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.8% به نزدیک ممکن است. کسانی که در سود بودند رو با افزایش شرط توسط معامله گران که اقتصاد جهانی را با موفقیت بازگشایی پس از coronavirus نیروهای خاموش شدن بسیاری از فعالیت های اقتصادی.

هفته گذشته دستاوردهای led عمده میانگین به خود back-to-back ماهانه پیشرفت از اواخر سال 2019. شاخص Dow و S&P 500 به 4.3 درصد و 4.5 درصد برای ماه مه در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 6.8%.

که پیشبرد همچنین با قرار دادن S&P 500 تا 38 درصد از آن روزانه کم مجموعه در 23 مارس.

“مهمترین خطر حرکت نزولی رو سهام است که موج دوم این بیماری گفت:” پیتر Berezin رئیس جهانی استراتژیست در BCA تحقیقات در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “اگر ترس از شیوع جدید بودند به تشدید ریسک دارایی خواهد رنج می برند.”

Berezin افزود, اما, او توصیه می کند یک “متوسط اضافه وزن” نمونه کارها تخصیص به سهام اشاره کرد: “حتی اگر یک واکسن نمی شود در دسترس است بعد از این سال افزایش تست باید اجازه می دهد برای بیشتر از لحاظ اقتصادی خوشایند رویکرد به استراتژی مهار.”

بیش از 6 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در سطح جهان از جمله بیش از 1.7 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. اما Novavax گفت: هفته گذشته آغاز شده است فاز 1 کارآزمایی های بالینی برای آن coronavirus کانديد واکسن در حالی که مدرن گفت: آوریل 18 اولیه آن مرحله آزمایش واکسن تا به حال نتایج مثبت به همراه داشت.

—CNBC پتی Domm کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو