آتی سهام افزایش کمی به عنوان وال استریت تلاش می کند به گسترش هفته گذشته دستاوردهای

معامله گران در طول زنگ افتتاحیه در بازار بورس نیویورک (NYSE) در تاریخ 5 مارس سال 2020 در وال استریت در شهر نیو

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399

معامله گران در طول زنگ افتتاحیه در بازار بورس نیویورک (NYSE) در تاریخ 5 مارس سال 2020 در وال استریت در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آتی سهام اندکی افزایش یافت و یکشنبه شب به عنوان سرمایه گذاران سعی در ساخت در هفته گذشته عملکرد جامد.

میانگین صنعتی داو جونز آتی 40 امتیاز بالاتر یا 0.2%. S&P 500 آتی پیشرفته 0.13% در حالی که Nasdaq-100 آتی به دست آورد 0.2%.

S&P 500 و Dow افزایش 1.3 درصد و 2.3 درصد در هفته گذشته برای سومین مستقیم هفتگی پیشرفت.

کسانی که دستاوردهای آمد و به عنوان سرمایه گذاران رنگی را بیشتر مورد ضرب و شتم تا ارزش نام در میان مثبت آزمایش واکسن اخبار از مدرن و یک همکاری بین Pfizer و BioNTech. ViacomCBS — که پایین حدود 40 ٪ در سال -- به دست اورد نزدیک به 10% در هفته گذشته. شکاف شرکت شروع به پریدن کرد 10.6% در آن دوره زمانی و ایالات متحده هواپیمایی رز 3.8%. IShares لبه MSCI ایالات متحده آمریکا ارزش عامل ETF (VLUE) شروع به پریدن کرد و 3.5 درصد در هفته گذشته و همچنین.

اما کسانی که پیشرفت خود را در هزینه از عمده سهام فن آوری مانند Facebook, آمازون, Netflix, الفبا و مایکروسافت. Facebook و الفبای هر از دست رفته بیش از 1 ٪ در هفته گذشته. مایکروسافت کاهش یافته است 5.1% در آن دوره زمانی در حالی که آمازون و Netflix تضعیف 7.4 درصد و 10.2 درصد بود. کسانی که منجر به کاهش شاخص Nasdaq Composite با اولین هفته از دست دادن در سه هفته. این سهام شده اند مدافعان در وال استریت در این سال به عنوان سرمایه گذاران در این شرکت مدل کسب و کار می تواند به نگه داشتن آنها را در حال رشد در طول بیماری همه گیر.

"همه بحث در مورد چرخش از تکنولوژی و به "ارزش" گرا مناطق رشد خواهد کرد در هفته های آینده گفت:" داگلاس Busch, بنیانگذار ChartSmarter در یک توجه داشته باشید. "اگر ما از دست دادن فن آوری های رهبری در راه من فکر می کنم آن را منفی کلی بازار است."

"اگر این بخش فقط می توانید استراحت و نگه داشتن در وسط بسته شبیه به یک smart اسب دوانی است که بسیاری از اسب در زیر او را در اصیل نژاد و سپس آن را به احتمال زیاد خواهد شد خروش دوباره به سقوط" او اضافه شده است.

S&P 500 tech بخش با 1.2% کاهش در هفته گذشته و یکی از تنها دو نفر به کاهش بیش از 1% در آن دوره زمانی است.

محرک در تمرکز

معامله گران همچنین تبدیل چشم خود را به واشنگتن به عنوان قانونگذاران آغاز مذاکرات درباره محرک های اقتصادی جدید.

در اوایل سال جاری رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا یک بسته محرک اقتصادی به ارزش حدود 2 تریلیون دلار است که گسترش مزایای بیکاری برای کسانی گذاشته و در طول بیماری همه گیر. در این میان گسترش مزایای 600-یک-هفته بررسی شد. این پرداخت اضافی به پایان می رسد در اواخر این ماه.

"وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد اندازه و شکل بعدی لایحه به ویژه در سمت مصرف کننده گفت: Aneta Markowska مدیر ارشد مالی اقتصاددان در Jefferies, در یک توجه داشته باشید.

"ما اعتقاد داریم اجماع انتظار حدود $1-$1.5 بسته بنابراین اگر این پیش نویس می آید در بالا پایان است که محدوده آن دیده می شود به عنوان یک مثبت تعجب" Markowska اضافه شده است. "با توجه به وخامت شتاب رشد آن بسیار بعید است که جمهوری خواهان در زیر ارائه, که بدان معنی است که خطرات اریب به سمت بالا."

Coronavirus موارد بوده است افزایش در نرخ هشدار دهنده است. اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که بیش از 70000 نفر در روز شنبه تایید کرد. که نشانه دو روز مستقیم از حداقل 70,000 عفونت های جدید را تایید کرد.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب