آتی سهام جلو و عقب پس از یک قوی دوشنبه افزایش

سهام ایالات متحده آتی شد کمی پایین تر در اوایل روز شنبه پیش از نهایی معامله بعد از فرار ماه برای بازار.

داو آتی ضمنی باز قطره در حدود 75 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی ماند در اطراف flatline.

سهام ولز فارگو علامت 0.74% کاهش در بعد از ساعات معاملاتی پس از این بانک گفت: این امر به احتمال زیاد بریده بریده سود خود در سه ماهه سوم مطابق با فدرال رزرو تست استرس. بانک آمریکا و سیتی جی پی مورگان و گلدمن ساکس گفت: سود سهام خود را همان باقی بماند.

سهام تراشه سهام میکرون شروع به پریدن کرد 5.69% در بعد از ساعات معاملاتی پس آن بهتر از حد انتظار گزارش درآمد. میکرون به جلو قوی, درآمد راهنمایی. سهام Lululemon نیز به دست آورد 3.72% در گسترش تجارت در اخبار آن را به دست آوردن در خانه تناسب اندام شرکت آینه برای 500 میلیون نفر است.

در روز دوشنبه شاخص Dow صعود و 580 امتیاز کمک 14.4% افزایش در بوئینگ سهام به عنوان گواهینامه پرواز برای بوئینگ 737 Max دوشنبه آغاز شد. S&P 500 نیز ثبت نام به دست آوردن, بالا رفتن 1.5%. روز دوشنبه دستاوردهای آورده 500-شاخص سهام به قلمرو مثبت برای فرار در ماه ژوئن.

شاخص Nasdaq Composite با 1.2 ٪ افزایش یافت, کمک سود در Netflix, Microsoft, Facebook و اپل.

“نبود یک روز که در آن تنها نیروی محرکه بود به سادگی افزایش انتظارات از ادامه بهبود اقتصادی به دلیل بهترین پنج بخش اجراهای [دوشنبه] شامل دو دوره ای بخش های صنعتی و مواد— رشد صنعت— خدمات ارتباطی — و دفاعی دو بخش آب و برق و کالاهای اساسی” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. دوشنبه “مشخص شد مشارکت گسترده در این تجمع است.”

دوشنبه تیز دستاوردهای آمد در میان یک زمینه افزایش coronavirus موارد در ایالات متحده و ایالات متحده در تلاش برای بازگشایی از خاموش کردن. ایالات متحده فرمانداران در حال راه رفتن به عقب و یا تاخیر در بازگشایی برنامه به عنوان Covid-19 مورد صعود در سراسر کشور است. فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اعلام کرد دولت را به تاخیر می اندازد یک سرگیری داخل سالن ناهار خوری که برای سه شنبه برنامه ریزی شده بود.

با وجود های اخیر چشم انداز مثبت در مورد سهام رهبری برای یک ماه از سود در ماه ژوئن. داو است 0.8% و S&P 500 است تا 0.3 درصد در ماه ژوئن. تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq Composite با بازگشت بیش از 4 درصد در این ماه.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شهادت خواهد داد قبل از کمیته خدمات مالی مجلس در 12:30 بعد از ظهر روز سه شنبه. مشترک جلسه به آدرس فدرال رزرو و خزانه داری آمریکا در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

در سخنان او ارائه خواهد شد سه شنبه پاول گفت: عدم اطمینان حاکم بر چشم انداز برای اقتصاد در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“توليد و اشتغال باقی می ماند بسیار پایین تر خود را قبل از همه گیر سطوح. مسیر رو به جلو برای اقتصاد فوق العاده نامشخص است و بستگی زیادی در موفقیت ما در حاوی ویروس” پاول گفت. “بهبودی کامل بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است به reengage در طیف گسترده ای از فعالیت های. “مسیر رو به جلو را نیز بستگی به سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز” پاول اضافه شده است.

در این کنفرانس هیئت شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده خواهد شد و در ساعت 10 صبح روز سه شنبه. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز در حال انتظار ادامه 91 در ژوئن ممکن است از خواندن از 86.6.

شرکت حمل و نقل فدرال اکسپرس گزارش مالی سه ماهه چهارم سود پس از زنگ در روز سه شنبه.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید