آتی سهام اشاره به مثبت باز پس از پنج منافع قوی در وال استریت

یک فرد پیاده در وال استریت توقف مترو در شهر نیویورک است.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سهام ایالات متحده آتی انرزی صبح روز جمعه پس از یک تیز تجمع یک روز قبل از آن به عنوان سرمایه گذاران در انتظار یک کلید خواندن در بخش خرده فروشی.

میانگین صنعتی داو جونز آتی ضمنی باز دست آوردن حدود 20 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز با اشاره به حاشیه های بالاتر باز است.

ماهانه خرده فروشی به دلیل در 8:30 p. m. و انتظار می رود برای نشان دادن یک رکورد رها کردن به عنوان مصرف کنندگان آمریکایی تا حد زیادی پناه در محل در میان شیوع کروناویروس. مارس خرده فروش در حال انتظار برای شیرجه رفتن 12.3 درصد خواهد بود که بزرگترین کاهش از داده های سری در سال 1992 آغاز شد. انتظار می رود که این گزارش برای نشان دادن ضعف شدید در پوشاک فروش و بنزین و فروش خودرو.

اما هزینه های مواد غذایی و آشامیدنی خرده فروشان و خرید آنلاین به احتمال زیاد افزایش یافت.

داو بسیج بیش از 300 امتیاز در حالی که S&P 500 به بیش از 1% در روز پنج شنبه. شاخص Nasdaq Composite با 0.9%. سود در بانک ها و سهام بخش انرژی برداشته عمده شاخص در حالی که سهام عمده شرکت های فن آوری مانند اپل و حروف الفبا اضافه شده به خود را به تازگی دستاوردهای عظیم.

با وجود دستاوردهای آن, اما, وال استریت بود که رهبری برای آن بزرگترین کاهش هفتگی از اواخر ماه مارس است. شاخص Dow و S&P 500 در هر دو به پایان رسید و پنج جلسه را بیش از 2% این هفته. Nasdaq از دست داده بود نزدیک به 2% هفته به تاریخ.

کسانی خواهد بود که به طور متوسط’ بدترین هفته پس از اجرای هفتۀ منتهی به 20 مارس. شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq همه سقوط حداقل 12.6%.

“با توجه به میزان عدم اطمینان در مورد این بحران که هنوز بافندگی ما نباید شگفت زده موانع ما دیده ایم در بازار این هفته گفت:” اسکات نزدیک رئیس استراتژیست بازار در CUNA متقابل ،

هفتگی مدعیان در هفته پایان مارس 9 بالغ بر نزدیک به 3 میلیون, با توجه به داده ها از وزارت کار. که به ارمغان می آورد تعداد به بیش از 36 میلیون از coronavirus بحران آغاز شد.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: وجود خواهد داشت بیشتر “درد و رنج و مرگ” اگر متحده بازگشایی اقتصاد خود را بیش از حد به سرعت. نظرات خود را به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به اجازه دادن به کسب و کارهای غیر ضروری از سرگیری عملیات.

بیش از 4.4 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در سطح جهانی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده به تنهایی وجود داشته اند بیش از 1.4 میلیون شناخته شده عفونت.

سرمایه گذاران عمده دیوید Tepper و استنلی Druckenmiller نیز نگرانی پیش از آن در هفته مورد بازار را به طور کلی ارزیابی. Tepper گفت: این دومین-اکثر بالاتر از حد ارزشگذاری بازار او تا به حال دیده می شود در حالی که Druckenmiller با اشاره به ریسک/پاداش برای داشتن سهام در حال حاضر است بدترین کار خود را.

اما Trian همکاران “نلسون Peltz گفت:” هنوز وجود دارد و ارزش این بازار اضافه کرد: “این چیزی است که رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای.”

شاخص Dow و S&P 500 باقی می ماند بیش از 29 درصد بالا روزانه کم رسیده مارس 23. شاخص Nasdaq Composite با اتحاد رسید و حدود 35 درصد در آن زمان.

CNBC پتی Domm کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im