آتی سهام پرش به وال استریت در انتظار آخرین مدعیان شماره

یک زن پیاده توسط وال استریت ایستگاه مترو ثبت نام در 23 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده شروع به پریدن کرد در اوایل معاملات روز شنبه نشان می دهد وال استریت ممکن است مجموعه ای برای دستاوردهای یک روز پس از آنکه دولت بعدی مدعیان گزارش.

میانگین صنعتی داو جونز آتی ضمنی باز دست آوردن حدود 250 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز با اشاره به بالاتر باز است.

شبانه حرکت می کند به دنبال افت شاخص های Dow و S&P 500 در طول ساعات معاملات عادی در روز چهارشنبه.

داو صنعتی از دست 218.45 امتیاز (0.9%) به 23,664.64 به عنوان UnitedHealth و مسافران هر تراشیده شمالی از 20 امتیاز. S&P 500 نیز با کاهش 0.7% روز چهارشنبه به عنوان یک 3.5% کاهش در نرم افزار سهام و 2.6% عقب نشینی در انرژی جبران دستاوردهای در فناوری اطلاعات و اختیاری سهام است.

شاخص Nasdaq Composite تنها شاخص عمده برای ارسال یک افزایش در روز چهارشنبه افزایش یافت 0.5% با تشکر از دستاوردهای در مستند پخش Netflix بکشد (تا 2.2%) و آمازون (1.4%).

ایالات متحده معامله گران را در روز پنج شنبه هضم وزارت کار آخرین گزارش تعداد مدعیان بیکاری. یکی دیگر از 3.05 میلیون نفر از کارگران انتظار می رود زمینه برای منافع طول هفته منتهی به آوریل 2 که تعداد کل آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری بیش از شش هفته به حدود 33 میلیون نفر است.

وزارت کار را قبل از مدعیان گزارش داده اند که تعداد زیادی از آمریکایی ها که برای ثبت مزایای بیمه بیکاری در میان دولت-اعمال کسب و کار تعطیلی رسیده تاریخی معیار. ادعای شماره از ماه مارس در حال حاضر بیش از 22.442 میلیون موقعیت های اضافه شده به اقتصاد آمریکا از نوامبر سال 2009 زمانی که اقتصاد ایالات متحده شروع به اضافه کردن شغل به اقتصاد پس از رکود بزرگ.

سرمایه گذاران همچنین نیروبخش برای وزارت کار کلید گزارش اشتغال در روز جمعه هنگامی که اقتصاددانان انتظار برای دیدن نرخ بیکاری در ایالات متحده به فلک کشیده و به 16 درصد در ماه آوریل از 4.4 درصد در ماه مارس است. داو جونز اقتصاددانان انتظار دارند که اشتغال بخش غیرکشاورزی کاهش یافته است حدود 21 میلیون در ماه گذشته.

در ضمن چین ارسال شده بهتر از حد انتظار صادرات برای ماه آوریل است. داده ها از اداره کل گمرک منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد صادرات افزایش 3.5% در ماه آوریل در مقابل انتظارات از 15.7 درصد کاهش از اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز. داده های اخیر از چین که در آن اولین مورد از coronavirus بودند گزارش شده است از نزدیک تماشا توسط سرمایه گذاران به عنوان کشور یکی از اولین به سهولت مستند اقدامات است.

در اخبار شرکت ها, Peloton گزارش درآمد رسید 66 درصد طول آن مالی سه ماهه سوم که بیشتر آمریکایی ها خریداری تجهیزات تناسب اندام در خانه با استفاده از طول coronavirus بیماری همه گیر. انتقادی, Peloton گفته است که از دیدن تقاضا از مشتریان جدید که الهام گرفته شده و برای خرید یکی از آن دوچرخه در میان Covid-19 شیوع.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im