آتی سهام در نوسان است به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود

“بی باک دختر” مجسمه ایستاده در خارج از بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک, ایالات متحده روز جمعه 12 ژوئن 2020.

Jeenah ماه | بلومبرگ | گتی ایماژ

سهام ایالات متحده آتی بودند کمی تغییر اوایل روز دوشنبه تحت فشار مداوم نگرانی در مورد شیوع کروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز آتی ضمنی باز دست آوردن حدود 50 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی نیز تقریبا مسطح قبل از باز کردن زنگ.

عمده سهام ایالات متحده به طور متوسط در حال آمدن خود چهارم هفتگی سود در پنج هفته. هر دو شاخص Dow و S&P 500 پیشرفته حداقل 1 درصد در هفته گذشته در حالی که نزدک کامپوزیت یافت بیش از 3 درصد است.

اخبار فدرال رزرو خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ همراه با یک رکورد سنبله در ایالات متحده خرده فروشی برداشته احساسات در وال استریت در هفته گذشته. انتظارات از بهبود اقتصادی نیز رو به قیمت سهام.

تعدادی از تازه تایید coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده و جاهای دیگر در جهان همچنان به افزایش, بالا بردن سوال در مورد بهبود اقتصاد جهانی است.

“زمینه های نگرانی که وزن روی سهام بعد از ظهر جمعه شد تقویت بیش از آخر هفته” آدم Crisafulli از دانش حیاتی نوشت: در یک توجه داشته باشید. “دولت نگاه مجموعه به ادامه بازگشایی اما راننده واقعی از رشد خواهد بود رفتاری عادی است و به احتمال بسیار زیاد به impended توسط ثابت منفی coronavirus اخبار جریان است.”

ایالات متحده گزارش شده بیش از 30000 اضافی coronavirus موارد در روز جمعه به کمترین تعداد از تایید یک روزه عفونت های پس از آوریل 1 اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. نوادا فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا نیز گزارش رکورد به بالا, تک-بعد از عفونت.

اخیر coronavirus چشم انداز مثبت در برخی از کشورهای led Apple به reclose برخی از فروشگاه های آن است. در همین حال یک گروه تجارت گفت: خطوط کروز به طور داوطلبانه به حالت تعلیق در تمام سفر تا سپتامبر. 15.

“وجود دارد یک جنگ در بین خریداران و فروشندگان با هر تصرف هر نقطه داده برای حفاظت از خود در مخالفت با استدلال گفت:” ویتو Paul بازار تحلیلگر اطلاعاتی در Fundstrat جهانی مشاوران در توجه داشته باشید.

“من فکر می کنم که شاید بازار رفته گذشته خود را بازیابی ‘مستقیم’ فاز به عنوان سرمایه گذاران متوجه coronavirus (COVID-19) بود و نه یک جهان ender,” Paul گفت. “اما داده ها باقی مانده مخلوط و Covid-19 ترس قوی باقی می ماند و آن را قابل درک است.”

S&P 500 است پاره پاره بیش از 41 درصد بالاتر از هدف قرار دادن یک روزانه کم در مارس 23. برای سه ماهه شاخص بازار گسترده تر است تا نزدیک به 20 درصد.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

—CNBC مایکل بلوم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im