آتی سهام, تخت, سرمایه گذاران به ارزیابی اقتصاد بازگشایی در میان ناآرامی های مدنی

بازار بورس نیویورک (NYSE) دیده می شود در منطقه مالی از پایین منهتن در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک ایالات متحده, مارس 26 سال 2020 است.

Jeenah ماه | ایسنا

آتی سهام باز تخت در شبانه معاملات روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران نظارت اقتصادی بازگشایی در میان اعتراضات گسترده در سراسر آمریکا بیش از خشونت پلیس.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز سقوط فقط 15 امتیاز. S&P 500 آتی و نزدک 100 آتی برگزار می شود ثابت است.

بازار اندکی افزایش یافت و در روز اول ژوئن به زیر back-to-back ماهانه سود. داو رز حدود 90 امتیاز در روز دوشنبه پس از یک 4.2% افزایش در مارس و 11% رالی در ماه آوریل است. در ضمن S&P 500 در مورد صعود 0.3% پس از به دست آوردن 4.5 درصد در ماه مه و 12.6 درصد از ماه قبل است.

سرمایه گذاران همچنان به تمرکز بر روی پیشرفت اقتصادی reopenings مناقصه تا سهام شرکت های هواپیمایی خرده فروشان و کروز اپراتورهای خط. با این حال بسیاری در وال استریت رشد نگران است که افزایش خطرات ناشی از نزاع نژادی و ایالات متحده-چین تنش معکوس می تواند بازار گسترده گشت.

“خبر خوب در واکسن کمک سهام ممکن است اما آمریکا و چین روابط & ناآرامی های مدنی می تواند سرقت نور افکن در ماه ژوئن” لری Calvasina RBC ارشد سهام آمریکا استراتژیست گفت: در یک توجه داشته باشید. “S&P 500 باقی می ماند بسیار news جریان هدایت می شود.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که شهر نیویورک را تحت مقررات منع رفت و آمد شب دوشنبه شروع و در 11 p. m. و به مدت تا 5 صبح سه شنبه برای جلوگیری از تظاهرات. بسیاری از کسب و کار از جمله هدف و اپل باید به طور موقت بسته فروشگاه به عنوان تظاهرات خشونت تبدیل شد در چندین شهر در سراسر کشور هنوز دوره نقاهت بعد از coronavirus بحران است.

در ضمن چین خواسته است متعلق به دولت شرکت برای توقف خرید دانه های سویا و گوشت خوک از ایالات متحده آمریکا رویترز گزارش روز دوشنبه. این حرکت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را گام به لغو هنگ کنگ مورد علاقه وضعیت تجارت در پاسخ به یک بحث امنیتی جدید قانون تصویب شده توسط چین پارلمان که به طور موثر نوار اعتراض ها در هنگ کنگ است.

“قطع ارتباط بین سهام و اقتصاد تولید نگرانی گسترده در میان برخی از سرمایه گذاران” جف Buchbinder سهام استراتژیست برای LPL مالی گفت: در یک توجه داشته باشید. “در همان زمان بازگشایی خوشبینی و عظیم محرک اقتصادی تحت الشعاع برخی نگرانی ها در مورد موج دوم COVID-19 عفونت و افزایش چین-آمریکا تنش است.”

همانطور که از دوشنبه S&P 500 است منعکس حدود 39% فعال خود را در ماه مارس پایین نشستن در حدود 10 درصد کمتر از آن رکورد مجموعه ای در ماه فوریه ،

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>