آتی سهام سقوط کمی به عنوان سرمایه گذاران وزن اقتصاد بازگشایی و آمریکا-چین تنش

سهام ایالات متحده در معاملات آتی کاهش یافت و کمی در شبانه تجارت و با اشاره به متوسط تلفات در روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران پژوهشگر خوش بینی در مورد بازگشایی اقتصاد و ممکن است coronavirus واکسن و همچنین نگرانی در مورد ایالات متحده آمریکا-چین تنش است.

اخیر امید برای بازگشت به حالت عادی مصرف کننده عادات تحت فشار قرار دادند که شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 به طور خلاصه لمس کلید سطح بازار برای اولین بار از اوایل مارس با تشدید آمریکا-چینی تنش اتحاد پوش سود.

داو آتی کاهش یافت و در حدود 50 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq نیز پایین با ضرر و زیان 7 امتیاز و 22 امتیاز بود.

سهام آغاز تعطیلات کوتاه هفته قوی است. در روز سه شنبه شاخص Dow Jones Industrial Average با صعود بیش از 500 امتیاز یا 2.2%. 30-میانگین سهام به طور خلاصه معامله بالاتر از 25000 یک سطح دیده نمی شود از اوایل ماه مارس.

یک گزارش از خبرگزاری بلومبرگ گفت که برگ برنده دولت توزین تحریم ها علیه شرکت های چینی و مقامات بیش از این وضعیت در هنگ کنگ تحت فشار قرار دادند سهام خود را در اوج نهایی ساعت از معاملات. رئیس جمهور تهمت و گفت: بعد از ظهر سه شنبه او را به یک اطلاعیه درباره دولت پاسخ به چین اقدامات تا پایان این هفته است.

S&P 500 صعود 1.2% لحظه شکسته 3,000 سطح برای اولین بار پس از 5 مارس. بسیاری از تحلیلگران وال استریت بر این باورند شکستن بالای این سطح است که یک روند صعودی بلند مدت روند. شاخص Nasdaq Composite با 0.2%.

نه نفر از یازده S&P 500 در بخش مثبت بودند در روز سه شنبه جلسه led توسط بانک ها که در حال گرفتن یک تقویت اقتصاد بازگشایی. سیتی گروپ افزایش بیش از 9 درصد و جی پی مورگان به دست آورد 7% پس از مدیر عامل شرکت جیمی Dimon گفت: این بانک است “بسیار ارزشمند” در قیمت های فعلی است.

“برای اولین بار در این بحران ما در حال بمباران, خبر خوب” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. “S&P 500 در نهایت می شکند بالاتر از آن 200 روز میانگین متحرک (3000)” و
“بیشتر واکسن جدید مواد مخدر نگاه امیدوار کننده است.”

شرکت زیست فناوری Novavax روز دوشنبه گفت: این آغاز اولین انسان مطالعه تجربی آن را coronavirus واکسن.

“قطعا بازار شده است ساخت یک V-الگوی صعودی و شده است وجود دارد مقدار زیادی از شک و تردید که در اطراف ما هستند اما فقط در حال حاضر شروع به دیدن برخی از شواهد در داده عطف” گفت: Michael دردا MKM شرکای ارشد بازار استراتژیست و اقتصاددان ارشد. “برخی از بهتر از حد انتظار مسکن شماره. به عنوان بازگشایی می شود در جریان تقریبا همه کشورها در حال حاضر ما در حال شروع به دیدن فعالیت های گزاف گویی کردن از سطوح بسیار پایین است.”

انتشار سه شنبه نشان داد که فروش خانه های جدید در ماه آوریل در صدر تخمین می زند. فروش جدید آمریکا در خانه های تک خانواری افزایش 623,000 ماه گذشته, ضرب و شتم برآورد 490,000 با توجه به داو جونز. اندازه گیری ضریب اطمینان مصرف کننده شروع به پریدن کرد به 86.6 این ماه از 85.7 در ماه آوریل با توجه به این کنفرانس هیئت مدیره. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار می رود ضریب اطمینان مصرف کننده از 82.3 است.

سهام های اخیر قدرت — هفته گذشته شاخص Dow آن بهترین هفته از اوایل ماه آوریل — هنوز هم برگ داو پایین بیش از 12% در سال 2020 است. S&P 500 است 7.4% در سال و فناوری سنگین نزدک است تا بیش از 4 درصد.

یک reescalation از تنش بین آمریکا و چین قطعا می تواند دندانه سهام های اخیر پیشرفت است. کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: کاخ سفید احتمال اعمال تحریم بر چین اگر پکن پیاده سازی امنیت ملی قانون است که آن را بیشتر کنترل خودمختار هنگ کنگ.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de