آتی سهام سقوط کمی پس از بازار شکاف آن بهترین سه ماهه در دهه

آتی سهام نیز با کاهش اندکی در شبانه معاملات روز سه شنبه بازار به عنوان مجموعه ای برای شروع فصل جدید پس از قابل توجه گشت.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز معامله حدود 55 امتیاز پایین تر است. S&P 500 آتی و نزدک 100 آتی کاهش یافت 0.2% و 0.1 درصد بود. حجم معاملات نازک است.

بازار فقط بریده شده آن بهترین سه ماهه در دهه آن را به عنوان جامعی از تاریخی فروش باعث coronavirus. داو به دست آورد 17.8 درصد در سه ماهه دوم ارسال آن بهترین سه ماهه را از سال 1987 در حالی که S&P 500 به پایان رسید این دوره با نزدیک به 20 درصد دست آوردن بهترین خود را از سال 1998 است. فناوری های سنگین نزدک افزایش یافت 30.6% برای سه ماهه بیشتر از سال 1999.

در بعد از ساعات معاملات روز شنبه, فدرال اکسپرس شروع به پریدن کرد و نزدیک به 9 درصد پس از ارسال سه ماهه سود و درآمد است که در صدر تحلیلگران پیش بینی است. شرکت حمل و نقل با تجربه افزایش تحویل میان coronavirus مستند.

در حالی که بازار منعکس شدت از خود را در ماه مارس پایین ترین نرخ های اخیر سنبله در coronavirus موارد در برخی از کشورها نگهداری می شود سرمایه گذاران در لبه. کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci شنبه هشدار داد که اگر شیوع همچنان در آن زمان سرعت روزانه موارد جدید می تواند فراتر از 100,000 عفونت های جدید در هر روز است.

تا کنون بیش از 12 متحده در حال حاضر متوقف شده و یا نورد خود را reopenings به عنوان موارد در ایالات متحده شروع به پریدن کرد 40 درصد در طول هفته گذشته به طور متوسط حدود 39,750 در روز دوشنبه با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما همچنان به انتظار آن را به یک ناهموار روند البته با مثبت مسیر” کیث لرنر رئیس استراتژیست بازار در SunTrust خدمات مشاوره ای گفت: در یک توجه داشته باشید. “خبر خوب این است که از طریق این هضم دوره بازارهای در حال کار کردن برخی از زیاده که تا به حال ساخته شده و افزایش انتظارات در حال تنظیم مجدد”.

سرمایه گذاران خواهد شد و نظارت بر سرعت بهبود در بازار کار ایالات متحده. ADP را انتشار خصوصی حقوق و دستمزد تعداد در ماه ژوئن در روز چهارشنبه در 8:15 a. m. ET. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار افزایش 2.50 میلیون پس از یک 2.76 میلیون کاهش ممکن است.

در شرکت های بزرگ جلو, macy’s تنظیم شده است به گزارش خود درآمد سه ماهه قبل از زنگ در روز چهارشنبه.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید