آتی سهام گسترش دستاوردهای پس از مدرن گزارش مثبت واکسن data, Dow آتی تا 500 امتیاز

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده افزایش یافت و اوایل دوشنبه در بازگشت از ضرر و زیان در هفته گذشته به عنوان سرمایه گذاران بزرگ بینانه در مورد اقتصاد بازگشایی. نظرات از رئیس فدرال رزرو نیز اضافه شده به روند صعودی.

میانگین صنعتی داو جونز آتی شروع به پریدن کرد و 405 واحد معادل 1.7 درصد. دستاوردهای ضمنی باز بالاتر بیش از 300 امتیاز. S&P 500 آتی اضافه 1.6%. Nasdaq-100 آتی شد تا 1.4%.

نفت افزایش یافت 7 درصد در اوایل معاملات نیز کمک کرد.

“وجود دارد خیلی بیشتر از ما می تواند انجام دهد” گفت: رئیس فدرال جروم پاول به CBS’ “60 دقیقه.” “ما انجام داده ایم آنچه می تواند ما را به عنوان ما. اما من می گویم که ما از مهمات توسط یک شات طولانی. هیچ, واقعا وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که ما می توانید انجام دهید با این برنامه های وام است که ما داریم.”

بانک مرکزی رهبر همچنین گفت که او “بسیار مطمئن” اقتصاد ایالات متحده خواهد پنجه راه خود را از زمان به عقب برگشت اما هشدار داد که آن را نمی ممکن است به طور کامل بهبود می یابند تا یک Covid-19 واکسن کامل است.

“آیا مبارزه با تغذیه” نوشت FundStrat تام لی به مشتریان پس از مصاحبه.

مدرن سهام بسیج بیش از 18 درصد پس از شرکت در گزارش “مثبت” فاز یک نتایج به صورت بالقوه coronavirus واکسن.

شاخص ترکیبی Nasdaq و S&P 500 با کاهش 1.1 درصد و 2.2 درصد در هفته گذشته با دومی اهمیت حیاتی آن بدترین هفته از ماه مارس. داو صنعتی به پایان رسید هفته پایین 2.65% برای سوم آن منفی در هفته چهار و بدترین حالت آن هفته از آوریل 3.

وال استریت را کهنه سرمایه گذاران می گویند سهام می تواند در برای متلاطم تجارت تا زمانی که آن را روشن است که تلاش های دولت برای بازگشایی اقتصاد خود نیست ملاقات با قابل خوشه در موارد جدید Covid-19. آخر این هفته اکثر ایالت یا تا حدی یا به طور کامل به پایان رسید مستندات.

سراسیمگی از آمار اقتصادی اخیر از جمله سابقه و رکورد نرخ بیکاری و 16.4% شیرجه رفتن در مارس خرده فروشی نشان می دهد که چگونه به طور ناگهانی دولت تحمیل کسب و کار تعطیلی نهفته گسترده تر اقتصاد ایالات متحده.

CNBC Jeff Cox و پتی Domm کمک گزارش.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس. اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de