آتی سهام افت وال استریت تجمع به نظر می رسد مجموعه ای برای توقف

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده کاهش یافت و در اوایل معاملات روز شنبه در عین حال یکی دیگر از قوی روز در وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز آتی نشان داد باز از دست دادن نزدیک به 100 امتیاز زمانی که تجارت به طور منظم از سر گرفته است. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی نیز با اشاره به پایین باز کنید.

شبانه حرکت در آمد و پس از رشد سریع در وال استریت طی چندین جلسه و تاریخی شروع به ماه ژوئن است.

میانگین صنعتی داو جونز رسید 527.24 امتیاز یا 2.1% در روز چهارشنبه در حالی که S&P 500 به 1.4% هل دادن هر شاخص را در ماه بیش از ماه رالی به 10.7 درصد و 10.3 درصد بود.

چهارشنبه دستاوردهای led داو به سه روز برنده خط و قرار دادن رنگ آبی تراشه شاخص تا 3.49% بیش از سه معاملاتی روز از ماه. S&P 500 بریده آن چهار روز رگه برنده از اوایل فوریه.

Nasdaq 100 شاخص که آهنگ 100-بزرگترین غیرمالی شرکت ها در شاخص Nasdaq Composite با افزایش 0.5% به 0.3% در زیر یک رکورد در فوریه. 19. این شاخص بسیج بیش از 43 درصد از روزانه کم مجموعه در 23 مارس. شاخص Nasdaq Composite در ضمن فقط 1.58% در زیر آن ،

معامله گران می گویند بازار خط داغ بزرگ است بخشی با تشکر از خوش بینی در مورد بازگشایی اقتصاد ایالات متحده و یک مجموعه از دولت محرک.

“ممکن است به خوبی می تواند در نهایت نقطه عطفی برای ویروسی بحران است. ماه به پایان رسید با این ویروس به ظاهر تحت کنترل و با اقتصاد بازگشایی سریعتر از حد انتظار” نوشت: براد McMillan, chief investment officer در کشورهای مشترک المنافع مالی شبکه. “ژوئن خواهد به ما بگویید که آیا این روند همچنان ادامه دارد. اما در حال حاضر ؟ همه چیز نگاه بسیار بهتر از ما می تواند انتظار می رود یک ماه پیش.”

اطلاعات وارد شده توسط LPL مالی نشان داد که S&P 500 ارسال شده و بزرگترین آن 50 روز تجمع در تاریخ است. LPL پژوهش همچنین نشان داد که سهام بيشتر از 100 ٪ از آن زمان شش و 12 ماه پس از قبلی بزرگترین تظاهرات در تاریخ ثبت شده.

سهام شرکت هایی که ایستاده به سود بیشتر تحت reopenings کسانی که با مته سوراخ کردن فشار از بازار مجازات پیش از آن در سال منجر عمده شاخص بالاتر بیش از جلسات اخیر. دوره ای سهام از جمله انرژی, مالی و صنعتی ارسال شده در برخی از بزرگترین دستاوردهای روز چهارشنبه با هر S&P قسمت تا 3% و 3.8 درصد و 3.9 درصد بود.

دیگر بازگشایی سهام مانند هواپیمایی گروه بسیج به عنوان به خوبی. دلتا آمریکا و ایالات متحده هواپیمایی پرید 7.8%, 5.6 درصد و 12.5% در روز چهارشنبه. این سه سهام تا 26.1%, 11.3% و 26.4 درصد بیش از ماه گذشته.

سهام در روز سه شنبه و چهارشنبه با وجود نگرانی در مورد جهانی Covid-19 گیر دم ایالات متحده-چین تجارت تنش ها و اعتراضات را برانگیخت در بخشی از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

پنجشنبه آینده به روز رسانی به تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده را تهدید به حفظ این هفته را خوش بینی در چک.

وزارت کار برنامه ریزی شده است به انتشار آخرین به روز رسانی مدعیان اولیه بیکاری در 8:30 a. m. ET شنبه صبح. هر چند اقتصاددانان نظرسنجی داوجونز انتظار دولت را اعلام و در عین حال یکی دیگر از کاهش در سرعت ادعای اجماع برآورد و پیش بینی کرد یکی دیگر از 1.8 میلیون آمریکایی ها برای پرونده های بیمه در طول هفته منتهی به مارس 30.

هفته گذشته وزارت کار گزارش داد یکی دیگر از 2.1 میلیون آمریکایی ثبت کرده بود ادعا می کند در هفته منتهی به مارس 23.

CNBC فرد ایمبرت و جینا Francolla کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>