سهام ایالات متحده در آینده نیز با کاهش چهارشنبه شب پس از یک جلسه که در آن عمده میانگین ارسال شده سود جامد به عنوان فدرال رزرو متعهد به حفظ زمان stimulative اقدامات است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی تضعیف 34 امتیاز و یا 0.1%. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز داد و ستد حاشیه پایین تر است.

فدرال رزرو نگه داشته یک شبه نرخ در ایالات متحده در یک محدوده بین 0% تا 0.25%. بانک مرکزی اشاره کرد که در حالی که اقتصاد بهبود کمی فعالیت و اشتغال باقی می ماند “و زیر سطح خود را در آغاز سال است.” رئیس بانک فدرال جروم پاول اضافه شده بانک مرکزی را حفظ خواهد کرد یک تطابقی موضع تا زمانی که اقتصاد است “weathered” اثر بیماری همه گیر کوروناویروس.

“پاول ساخته شده آن را با صدای بلند و روشن است که ما اقتصادی وابسته است که چگونه ما پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر” گفت: Mike Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E-تجارت است. “اگر چه سرمایه گذاران ممکن است منصرف افزایش ویروس موارد بازار سهام است که کمتر از یک تمرکز فدرال رزرو از اقتصاد و در حالی که این دو مربوط به آنها به مراتب از همان است.”

هر دو شاخص S&P 500 و Nasdaq Composite بسته بیش از 1% بالاتر در روز پنج شنبه. داو صعود 160.29 امتیاز یا 0.6%.

عمده متوسط نیز به دلیل افزایش سود از سهام فن آوری مانند Facebook, آمازون الفبا و اپل. تمام چهار سهام به پایان رسید که در طول روز بیش از 1% حتی به عنوان مربوطه اجرائی شهادت در مقابل کنگره پرداختن به ضد تراست نگرانی.

این چهار شرکت در حال میله میله به گزارش درآمد پنج شنبه پس از زنگ. آن گزارش آمده است پس از هر یک از سهام نوشته شده عظیم سال-به روزترین دستاوردهای. Facebook و الفبای هر دو بیش از 13 درصد در سال 2020 است. آمازون رسید 64.2 درصد در آن زمان و اپل است 29.5% در این سال است. آن نیز خواهد شد شلوغ ترین روز از زمان فصل درآمد.

“دور دیگری از صعودی شگفتی تکنولوژی می تواند به اندازه کافی برای پرش شروع بعدی پا بالاتر در این پست-تصادف تجمع گفت:” کن برمن از گوریل معاملات.

در اخبار اقتصادی, اولین خواندن در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی مجموعه برای انتشار در 8:30 a. m. ET همراه با آخرین هفتگی مدعیان اعداد.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de