تکان دهنده عکس نشان می دهد که مهاجران عبور زانو Yamuna به خانه

Stirring Photo Shows Migrants Crossing Knee-Deep Yamuna To Get Home

جریان رودخانه در امتداد اوتار پرادش-هاریانا مرز در برخی از امتداد.

Yamunanagar:

“این می تواند ما را در حدود 10 روز به خانه برسد گفت:” یکی در میان صدها نفر از کارگران مهاجر که عبور یک رودخانه برای رسیدن به روستاهای بومی خود مایل دور اضافه کردن یکی دیگر نومید بصری به نمرات تصاویر در حال حرکت به تصویر می کشد نومیدی از این کشور فقیر در سراسر کشور مستند.

صدها نفر از مهاجران بعضی ها با کیسه ای بر روی سر خود را و فرزندان خود را شانه – شد دیده می شود راه رفتن را از طریق رودخانه Yamuna در هاریانا برای رسیدن به خانه های خود در اوتار پرادش و بیهار.

جریان رودخانه در امتداد اوتار پرادش-هاریانا مرز در برخی از امتداد.

“ما هیچ گزینه ای دیگر است. چه می توانیم بکنیم ؟ ما لازم نیست ما شغل دیگر” گفت: یک مهاجر از بیهار نشسته در بانک و در انتظار نوبت خود را به عبور از رودخانه با کمک لاستیک-لوله.

qkm8h4o

در حالی که برخی از مهاجران وارد رودخانه از Yamunanagar منطقه و به کیرنا شهر در اوتار پرادش را شمالی در پنج شنبه شب و دیگران شروع سفر خود را از کرنال منطقه برای رسیدن به خانه های خود در بحار از طریق اوتار پرادش است.

کارگران تصمیم به عبور از رودخانه به عنوان بسیاری از دولت درون مرزهای شده اند مهر و موم شده و جنبش بدون اجازه از مقامات مجاز نیست به گزارش خبرگزاری PTI.

با این کشور تحت یک مستند از اواخر ماه مارس ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر باید متوسل به راه رفتن به خانه با پای پیاده برای صدها مایل با ده ها تن در حال مرگ در سفر خود را از خستگی و یا حوادث.

دیوان عالی کشور امروز رد دادخواست که از او پرسید که این مرکز بود دستور داد به ارائه مواد غذایی و آب به مهاجران در این حرکت گفت: “این غیر ممکن است برای این دادگاه به مانیتور که در حال راه رفتن و راه رفتن نیست.”

صفحه اصلی وزارت به تازگی قرار دادن دستورالعمل و گفت که هر دولتی باید اطمینان حاصل شود مهاجران انجام پیاده روی در جاده ها و یا خطوط راه آهن و مطمئن باشید که آنها خواهد بود قادر به سفر در قطار ویژه” وزارت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de