متحده نمی تواند استخدام کارگران بدون اجازه: یوگی Adityanath

States Can't Hire Workers From UP Without Permission: Yogi Adityanath

یوگی Adityanath گفت: کشورهای دیگر نمی خواهد بود قادر به گرفتن مردم از بدون اجازه.

لکنو:

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath گفته است که هر دولت که می خواهد به استخدام کارگران مهاجر از دولت خود باید به دنبال کسب اجازه برای اولین بار. او نداد در مورد نحوه برنامه ریزی شده تا به اطمینان حاصل شود که اجازه گرفته شد و یا چگونه آن را به نظارت بر حرکت lakhs از کارگران مهاجر پس از مستند برداشته شده است و فعالیت اقتصادی راه اندازی مجدد. وی اضافه کرد: دولت خود را شکل می مهاجران کمیسیون برای کمک به کارگران اشتغال در درون دولت است.

“من دستور من افسران که وجود دارد باید یک کمیسیون به آنها اشتغال در اوتار پرادش خود” یوگی Adityanath گفت: در طول یک آنلاین تعامل با رسانه ها است.

“اگر برخی دیگر از دولت می خواهد این نیروی انسانی ما آنها را بیمه و امنیت اجتماعی است. اما دولت نمی خواهد بود قادر به گرفتن مردم از اینجا بدون اجازه ما به دلیل راه مردم ما درمان شده اند در کشورهای دیگر,” او اضافه شده است.

پس آهسته کاهش مستند آغاز متحده مانند کارناتاکا تلاش کرده اند برای حفظ کارگران مهاجر گفت: آنها مورد نیاز خواهد بود هنگامی که کار ساخت و ساز و صنعتی فعالیت شروع می شود.

گزارش شده است که در تامیل نادو نیز در تلاش برای جلوگیری از خروج از کارگران مهاجر با نگه داشتن آنها را راحت حتی اگر بسیاری از صنایع شده اند قادر به پرداخت حقوق خود را.

یوگی Adityanath گفت: این کمیسیون که خواهد آمد را ارائه مهاجر کارگران با انواع امکانات. “ما ایستاده با کارگران مهاجر در هر کجا که بروید,” او اضافه شده است.

تا کنون بیش از 20 lakh مهاجران بازگشته اند به اوتار پرادش از کشورهای دیگر.

پس این مستند آغاز شده و در ماه مارس بوده است ریختن به اوتار پرادش با قطار یا اتوبوس و یا به طور غیر قانونی توسط کامیون. بسیاری از در حال برآورد بازگشته اند با پای پیاده و یا شخصی حالت های حمل و نقل مانند خودکار rickshaws.

در همان جلسه رئیس جمهوری همچنین ادعا کرد که کارگران مهاجر که در بازگشت به عنوان coronavirus مثبت در حال بازیابی سریع تر از سایر بیماران در دولت است. هیچ داده ای اما ارائه شد به پشت این ادعا است.

“ما می دانیم که کارگران مهاجر را به ارمغان بیاورد عفونت است. اما کارگر است که به معنی مبارزه با عفونت. شما در نتایج نگاه کنید. یک فرد عادی است که مصرف 14 – 20 روز به درمان اما در میان کارگران مهاجر فرد است تاج منفی تنها پس از هفت یا هشت روز. این است که قدرت” او گفت:.

اوتار پرادش تا کنون بیش از 6,200 از 1.3 لاخ coronavirus موارد در کشور است. اعداد شروع خونتان از کارگران مهاجر آغاز بازگشت در اعداد بزرگ. بیش از 3500 بیماران بهبود یافته اند و 161 بیماران مرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>