متحده می تواند قرض گرفتن بیشتر خواهد شد مربوط به اصلاحات می گوید مرکز

دهلی نو: متحده خواهد بود قادر به قرض گرفتن پول بیشتر این مرکز گفت: امروز افزایش سقف بدهی از 3 درصد به 5 درصد ا

توسط ELEMENTORSITE در 28 اردیبهشت 1399
States Can Borrow More, But Will Be Linked To Reforms, Says Centre
دهلی نو:

متحده خواهد بود قادر به قرض گرفتن پول بیشتر این مرکز گفت: امروز افزایش سقف بدهی از 3 درصد به 5 درصد است. این امر به آنها اضافی تومان 4.28 لاخ کرور گفت: اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman کشف حجاب تومان 20 lakh کرور محرک های مالی در پنجمین و آخرین tranche.

ایالات متحده رو به کاهش شدید در درآمد زیر در سراسر کشور مستند تحمیلی برای مقابله با کروناویروس. "ما باید به طور مداوم ارائه پشتیبانی لازم است زیرا آنها در پایان مقابل از مبارزه با این بیماری همه گیر" Ms Sitharaman گفت.

دولت باید یک سقف استقراض خالص وزیر گفت. آنها می توانند تا 3 درصد از دولت GSDP. "دولت است و افزایش استقراض محدود به 5 درصد از 3 درصد است. این را به یک روپیه اضافی 4.28 لاخ کرور به متحده است".

وزیر گفت که دولت نیز خواسته بانک مرکزی برای افزایش پیشرفت محدودیت متحده 60٪.

تعداد روز از یک دولت می تواند باقی بماند و در ادامه اضافه برداشت روز شده و افزایش یافته و از 14 روز به 21 روز و از 32 به 51 روز فصلنامه Ms Sitharaman گفت.

ایالات متحده شده اند و خواستار کمک های مالی برای مدت طولانی. هفته گذشته در کنفرانس ویدئویی با نخست وزیر Narenra مودی همه وزرای ارشد تأکید نقطه. این مرکز باید آزادی خود را به اشتراک گذاری کالا و خدمات عمل می کنند گفتند و ارائه کمک های بیشتر در جنگ علیه coronavirus.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب