وزارت امور خارجه سفارشات چین به نزدیک کنسولگری در هوستون — چین و پاکستان تلافی

وزارت امور خارجه تایید کرد روز چهارشنبه ایالات متحده دستور داده است چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون با

توسط ELEMENTORSITE در 1 مرداد 1399

وزارت امور خارجه تایید کرد روز چهارشنبه ایالات متحده دستور داده است چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون باعث پکن به اصرار شرکت اقدامات متقابل مگر اینکه واشنگتن بلافاصله معکوس تصمیم خود را.

این حرکت است که تشدید تنش های سیاسی بین دو کشور اقتصاد است.

وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus گفت: این بخشنامه به چین سرکنسولگری هوستون ساخته شده برای محافظت از آمریکایی مالکیت معنوی و اطلاعات خصوصی شهروندان خود است.

کنوانسیون وین می گوید دیپلمات ها باید "احترام به قوانین و مقررات دریافت دولت" و "وظیفه دارند که به دخالت در امور داخلی است که دولت" Ortagus ادامه داد.

او افزود که واشنگتن نمی خواهد تحمل جمهوری خلق چین را نقض حاکمیت آمریکا و ارعاب مردم ما فقط به عنوان ما قابل تحمل نیست PRC ناعادلانه تجارت, شیوه های سرقت از مشاغل در آمریکا و دیگر فاحش رفتار است.

چین را محکوم کرد, تصمیم, هشدار شرکت اقدامات متقابل اگر آمریکا نتواند به فوریت لغو سفارش.

"یک جانبه بسته شدن چین سرکنسولگری در هوستون در یک دوره کوتاه از زمان بی سابقه ای تشدید آن اقدامات اخیر علیه چین" سخنگوی وزارت خارجه وانگ Wenbin گفت: در اخبار روزانه توجیهی آسوشیتد پرس گزارش داد.

واشنگتن داده است چین سه روز به نزدیک کنسولگری در چهارم بزرگترین شهر آمریکا چین سخنگوی وزارت خارجه گفت:.

در کنار سفارت آمریکا در پکن ایالات متحده دارای پنج کنسولگری در سرزمین اصلی چین با توجه به وب سایت خود را در چنگدو گوانگژو و شانگهای Shenyang و ووهان که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده است. امکان بسته شدن ووهان کنسولگری می تواند پیچیده تر شدن تلاش ها برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد ویروس.

گزارش آتش سوزی

KPRC یک NBC News وابسته در هوستون به دست آمده فیلم در روز سه شنبه از ساکنان در نزدیکی چین کنسولگری که به نظر می رسد برای نشان دادن کوچک آتش در حیاط ساختمان.

هوستون دستیار رئیس آتش نشانی روی Lozano تایید NBC است که این گروه در پاسخ به یک آتش سوزی در یک حیاط در 3400 مونترو بلوار در چینی کنسولگری در 8:20 p. m. به وقت محلی در روز سه شنبه. خدمه که وارد گزارش هیچ قابل مشاهده شعله های آتش و یا دود Lozano گفت.

خدمه آتش محروم بودند دسترسی به ساختمان به دلیل دسترسی به اموال تنها می تواند به دست آمده با رضایت با توجه به یک توافق بین المللی.

Lozano گفت: ماموران آتش نشانی باقی مانده خارج از ساختار ساختمان تا زمانی که آن را تایید کرد که هیچ آتش تهدید برای کارکنان و جامعه اطراف است. او با اشاره سوالات به وزارت امور خارجه در مورد اینکه آیا یا نه اسناد سوزانده است.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

روابط دیپلماتیک بین ایالات متحده و چین به پایین ترین نقطه در سال پس از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها مورد انتقاد چین به عدم شفافیت در مورد ویروس در آن شیوع سرچشمه قبل از گسترش در سراسر جهان است.

تا به امروز بیش از 14.9 میلیون نفر قرارداد Covid-19 با 616,985 مربوط به مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

روز سه شنبه وزارت دادگستری متهم دو اتباع چینی از سرقت اسرار تجاری و هک کردن سیستم های کامپیوتری از شرکت های مشغول به کار در Covid-19 واکسن.

11-تعداد کیفرخواست گفت: Li شائویو, 34 و دونگ Jiazhi, 33, تا به حال انجام یک جهانی نرم کمپین برای بیش از یک دهه است.

آن را زیر یک سری از سخنرانی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت به شدت انتقاد چین استفاده از جاسوسی و حملات سایبری به سرقت مالکیت معنوی از آمریکا کسب و کار.

در اوایل این ماه FBI مدیر کریستوفر Wray پیشنهاد این تاکتیک تا به حال به مبلغ "یکی از بزرگترین انتقال ثروت در تاریخ بشر است."

آمریکا نیز به دنبال جلوگیری محموله از نیمه هادی ها برای Huawei Technologies از جهانی chipmakers به عنوان نظارت بر شرکت های فن آوری همچنان به شدت.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفته فاکس نیوز در تاریخ 6 ژوئیه که واشنگتن "به دنبال" آیا به ممنوعیت Infinite و چینی دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب