استارباکس آخرین به توقف رسانه های اجتماعی تبلیغات “برای جلوگیری از گسترش نفرت سخنرانی”

Starbucks Latest To Halt Social Media Ads 'To Stop Spread Of Hate Speech'

اما مانند Coca-Cola, Starbucks گفت این بود که پیوستن به تحریم. (فایل)

واشنگتن:

استارباکس میگوید که مکث های تبلیغاتی خود در رسانه های اجتماعی در حالی که این مطالعات راه برای “متوقف کردن گسترش نفرت گفتار” به عنوان بخشی از یک شرکت در حال رشد جنبش است.

“ما اعتقاد داریم در آوردن جوامع با هم هر دو در فرد و آنلاین و ما ایستادگی در برابر سخنرانی نفرت” سیاتل بر اساس شرکت که در عمل هزاران نفر از رستوران ها در سراسر جهان گفت: در یک بیانیه کوتاه.

“ما باور داریم که بیشتر باید انجام شود برای ایجاد استقبال و فراگیر جوامع آنلاین و به اعتقاد ما هر دو کسب و کار رهبران و سیاست گذاران نیاز به گرد هم می آیند به تاثیر واقعی تغییر دهید.”

قهوه-فروش غول افزود: “ما توقف تبلیغات در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حالی که ما در ادامه بحث های داخلی با رسانه های ما همکاران و سازمانهای مدافع حقوق مدنی در تلاش برای متوقف کردن گسترش نفرت گفتار.”

در میان شدید ملی بحث بر نژاد پرستی و مکرر فوران زشت و نفرت پر سخنرانی در رسانه های اجتماعی استارباکس در نتیجه به دنبال سرب از دیگر شرکت های بزرگ مانند Unilever و کوکا کولا اعلام کرد که شبیه مکث در روز جمعه.

عامل رسانه های اجتماعی, اما به خصوص Facebook روبرو بوده اند انتقاد شدید برای عدم حذف نژادپرستانه یا نفرت پر از پست.

خواستار تبلیغات تحریم Facebook ماه آینده آمده اند از NAACP بزرگ حقوق مدنی که در دفاع از آمریکایی های آفریقایی تبار’ منافع و ضد افترا لیگ که مبارزه با یهودی ستیزی.

اما مانند Coca-Cola, Starbucks گفت این بود که پیوستن به تحریم.

این شرکت گفت: این امر در ادامه با استفاده از رسانه های اجتماعی برای برقراری ارتباط با مشتریان و کارکنان.

استارباکس که استخدام تعداد زیادی از اقلیت نژادی در ایالات متحده, اتحاد خود مواجه انتقاد بیش از آن در دست زدن به مسائل نژادی.

در مارس 2018, دستگیری دو مرد سیاه و سفید در یک استارباکس رستوران در فیلادلفیا که تا به حال ساخته شده هیچ خرید اما حاضر به ترک زمانی که خواسته باعث داد و بیداد در سراسر کشور.

این مردان بودند که راهپیمایی از رستوران در دستبند, بعدها منتشر شد و بدون هزینه است.

زنجیره ای صادر عذرخواهی روشن ساخته است که سیاست خود را به جلو رفتن نمی خواهد اجازه می دهد تا از تکرار فیلادلفیا حادثه و بسته آن بیش از 8000 شرکت-عمل ما فروشگاه اجازه می دهد تا کارکنان برای دریافت نژادی-آموزش تنوع.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de