در آینده تشخیص فقط ممکن است یک حمام دیدار دور.

دانشگاه استنفورد توسعه داده است یک توالت هوشمند پیوست است که می تواند تشخیص یک کاربر از شرایط بهداشتی با تجزیه و تحلیل ادرار و مدفوع برای بیماری ها و شرایط است که به طور معمول شناسایی شده از جمله نمونه های مانند سندرم روده تحریک پذیر و بزرگ شدن پروستات. این کار را با استفاده از سنسورهای متصل شده و داخل کاسه برای ضبط نمونه و آنها را تجزیه و تحلیل توسط الگوریتم. این نتایج سپس در ابر ذخیره می شود برای پزشکان برای بررسی بعد.

پس هر کس با استفاده از حمام تکنولوژی سازگار است راه جمع آوری داده ها بر خلاف wearables که کاربران گاهی اوقات فراموش نکنید که برای قرار دادن در. “کاربر مجبور نیست به انجام هر کاری متفاوت” گفت: نویسنده سرب Sanjiv Gambhir. “به هیچ وجه این توالت جایگزینی برای یک دکتر و یا حتی تشخیص. در واقع در بسیاری از موارد توالت نمی خواهد تا کنون گزارش داده به کاربر منحصر به فرد.”

یکی دیگر از ویژگی های جالب—البته کمی بی دست و پا است, آنال, اسکنر. درست مانند گوشی های هوشمند, توالت می تواند تشخیص کاربران و جلو و منحصر به فرد خود را داده ها با استفاده از سیستم های شناسایی. اما به جای استفاده از اسکن اثر انگشت و یا چهره آنها را اسکن buttholes. “ما می دانیم که آن را به نظر می رسد عجیب و غریب, اما آن را به عنوان معلوم خود را مقعدی, چاپ منحصر به فرد است” گفت: Gambhir.

محققان در ابتدا می خواستم یک اسکنر اثر انگشت در خیط و پیت کردن اهرم اما آنها متوجه شدم که اکثر سرویس های بهداشتی دست ها-رایگان—به علاوه کسی که با استفاده از توالت نیست همیشه یکی از گرگرفتگی آن است. بنابراین آنها تصمیم گرفتند که اسکن ته بود که راه را برای رفتن. “زمانی که من می خواهم آن را مردم به نوعی می خنده به دلیل آن به نظر می رسید مانند یک ایده جالب بلکه کمی عجیب و غریب” Gambhir اضافه شده است.

شما نمی توانید دقیقا منظور یکی در آمازون فقط رتبهدهی نشده است—این دستگاه هنوز هم در حال فعال بهبود یافته; آینده تکرار می تواند به تشخیص علائم و بیماری ها مانند کم آبی و بیماری سلیاک ، این دستگاه در حال حاضر تنها در دسترس برای شرکت کنندگان در مطالعه محقق ارشد Seung-min Park می گوید آپارتمان درمانی از طریق ایمیل و اضافه کرد “ما هنوز در حال توسعه ماژول های دیگر برای تشخیص سرطان و COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de